Model Opla : do niedawna astraF
Wiek: 24 Dołączył: 06 Sty 2006 Posty: 686 Skąd: Radom
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 19:14 Emulator
Mam pytanko:
mam instalke lovato bez krokowego na wężu i nie mam emulatora sondy. Zastanawiam się, czy nie dało by rady założyć emulatora. Sonda 1V i na allegro znalazłem takie:
+, -, przecinasz przewód od sondy i oba końce do emulatora.
Tylko pewnie + trzeba brać z zaworu na parowniku, żeby emulator działał, jak chodzi na gazie.
Geppetto Porządkowy Model Opla : Astra II
Wiek: 42 Dołączył: 23 Gru 2003 Posty: 4262 Skąd: Internet
Model Opla : do niedawna astraF
Wiek: 24 Dołączył: 06 Sty 2006 Posty: 686 Skąd: Radom
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 17:01
No to posunąłem się o krok dalej i założę sobie sterownik BINGO M.
Będę przy montażu więc na co zwrócić uwagę?? może jakieś konkretne parametry podpowiedzieć gazownikowi?? gość jest raczej dobrym fachowcem, więc powinien wszystko dobrze poustawiać.
tilok Model Opla : Astra X16SZ, LPG
Wiek: 25 Dołączył: 27 Sie 2006 Posty: 161 Skąd: Puławy
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 17:23
szoszon1983, a gdzie Ci to wszystko robią, bo słyszałem że w okolicach Radomia to jednymi z lepszych magików od gazu są gazownicy z Parznic Słyszałeś coś na ich temat. Pozdrawiam
Model Opla : do niedawna astraF
Wiek: 24 Dołączył: 06 Sty 2006 Posty: 686 Skąd: Radom
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 18:24
no tam w Parznicach podobno się przykładaja do roboty, tak znajomy mówił (montowali mu w polonii-dostawczy do sklepu). Ja podjechałem do Koskanu na Słowackiego tu przy stadionie w Janiszpolu, bo akurat tak mam po drodze i gość z rozmowy wydawał się kumaty i warztat jest dobrze wyposażony, ludzi dużo przyjeżdża i nie słyszałem jakichś negatywnych opinii na ich temat
Model Opla : do niedawna astraF
Wiek: 24 Dołączył: 06 Sty 2006 Posty: 686 Skąd: Radom
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 20:20
Dziś zamontowali mi to BINGO M i jak na razie silniczek pracuje bardzo dobrze. Cut-off mam ustawiony na 1500orb. przełączanie na LPG przy 2500obr. i 30'C. Na razie zauważyłem, że nie mam tak, że jak przegazuję i puszczą gaz to obroty na chwilę spadają, a miałem. Co do spalania to zobaczymy, jak przejdę 1000km to napiszę jak to wychodzi.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach