Skocz do zawartości

Doradzcie - zawieszenie Corsa B


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.Mam maly problem chce wymienić zawieche na twardsza w mojej corsie 1.4 16V ,a mam tylko 1000zł wiecej nie zdołam wyłozyc.Doradzcie prosze z jakiej firmy i gdzie mozna najtaniej je dostac.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...ja wciagnalem uzywke...w dobrym stanie za 550 pln....nowa kosztuje 1500-1700pln...

 

za 1000 to raczej rewelacji nie bedzie jezeli chodzi o kit...chyba ze same nowe sprezyny, ale raczej jestem tego przeciwnikiem...

 

sa jeszcze siakies no name`y na allegro ...ale czy ja wiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ODDAJ SAME AMORTYZATORY DO SPECJALISTY, KTÓRY MOŻE CI JE UTWARDZIĆ NAWET DWUKROTNIE. AUTO BĘDZIE DUŻO LEPIEJ TRZYMAĆ SIĘ DROGI I NIE BĘDZIE EFEKTU "BUJANIA". KASY WYDASZ NAWET MNIEJ NIŻ ZAKŁADASZ, A EFEKT BĘDZIESZ MIAŁ ODPOWIEDNI. JAK SIĘ ZACZNIESZ BAWIĆ NA POWAŻNIE, TO POLECAM GWINT Z REGULACJ! TWARDOŚCI:

 

FK, WIETEC, KW... (KOLEJNOŚĆ PRZYPADKOWA)

 

POZDRAWIAM

KRZYSIEK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Tylko ze amorki mam wlasnie do wymiany i sprezynki tez juz troche sa wysiedziane wiec trzeba wymienic na nowe .A co myslicie o tym z tanszych zawiasow:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86021182

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86021182 no nie powiem wygląda przyzwoiciem ale nie wiadome jak w praktyce, chociaż cena naprawde ciekawa :twisted:

 

[ Dodano: Sro Lut 22, 2006 23:21 ]

tylko musisz sie zastanowić czy aż tyle chcesz auto zglebić bo 40/40 to juz zaczyna być problem z wjechaniem na krawężnik a co dobiero np 60/60, także troche chyba za duże to obniżenie, pozdrowionka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przy 60 z przodu nie ma mowy o wjejdzaniu pod jakiekolwiek krawezniki....no ale nie po to obnizamy furaka, zeby jakis offroad po chodnikach robic...cos za cos...2 dni temu wrocilem z gor, a za miesiac obnizam tigre (60/40)...troche mnie to boli, ale wiem ze tym samochodem juz w gory w zimie nie pojade...no chyba ze zderzakiem bede drogi odsniezal :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...a my już z tyłu mamy serie wracamy do korzeni :twisted: jeszcze przóf tylko zmienić i mamy dośc jazdy na takim zawieszeiu szczególnie po zimie po takich dziurach,nie pójdzimy w zawieche tylko w jakieś felgi w miare konkretne może 15 albo więcej...:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...a my już z tyłu mamy serie wracamy do korzeni :twisted: jeszcze przóf tylko zmienić i mamy dośc jazdy na takim zawieszeiu szczególnie po zimie po takich dziurach,nie pójdzimy w zawieche tylko w jakieś felgi w miare konkretne może 15 albo więcej...:D

wacha: a jaką dokładnie mieliście/macie zawiechę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności