Skocz do zawartości

Schowek - podłokietnik na tylnej kanapie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

no właśnie będę próbował się dogadać z nim.

A te ponad 800 to cena w salonie opla. nie wiem skąd taka kosmiczna kwota....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

zamieszczam fotki co i jak :wesoly:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

osobiście uważam że gadżet fajny ale niepotrzebny z cyklu można mieć a nie trzeba. 800zł to zdecydowanie za drogo za kawałek plastikowego pudła. :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No właśnie też tak uważam i dlatego nie zamierzam wydawać takiej kasy na coś czego nie muszę koniecznie mieć. Ale znalazłem chyba z drugiej ręki, więc niedługo będę miał za przyzwoitą cenę ;)

 

Dzięki za fotki :? Super tapicerka niebieska...ja też chce taką :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

właśnie czegoś takiego szukam do vectry C z 2005 roku czyli tzw. Travel Assistant z lodówką, rozkładanymi stolikami, z dodatkowymi wyjęciami zasilającymi, tylko gdzie coś takiego zakupić nie licząc servisów opla cena w serwisie 2000zł. jak coś takiego macie do sprzedaży to proszę o kontakt. [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Co ty opowiadasz? żaden problem, 2 sekundy i masz 3 siedzenie z powrotem :wink:

w/g mnie to gdy się jedzie nieobciążonym autem to przy dużych prędkościach trochę trzeszczy i to jest jedyna wada tego travel asystenta. Jazda na tylnej kanapie po zsunieciu foteli lepsza niż w aucie o klasę wyżej...tylko te tanie plastiki :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witajcie, a wiec moim skromnym zdaniem , taki schowek to naprawdę fajna rzecz jeżeli ma się jedno lub dwójkę dzieci. Owender fajnie przedstawił funkcjonalność tylniego siedzenia Merivki wraz ze schowkiem. Dzieci podczas podróży używają różnych przedmiotów do zabawy, można taki schowek napakować przekąskami (oczywiście zdrowymi ;)) No i jeszcze jest jedna fajna zaleta : dzieci są tak troszeczkę odgrodzone od siebie co czasem bywa zbawienne ;) Jeżeli więc ktoś ma dziecko, dzieci, lubi z nimi podróżować ( kto nie lubi) to bardzo polecam ów schoweczek.

 

pozdrawiam

 

marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

gawon, tak. W każdej się tak składają. to taki tunel na długie przedmioty, np na narty. a po założeniu tego "podłokietnika" fotele te boczne zsuwa się do środka co daje więcej przestrzeni od strony drzwi. na prawdę to mi imponuje w tym samochodzie że można go zaaranżować na tyle różnych sposobów. w Mojej Mery jeszcze fotel pasażera jest składany tak jak w 3 drzwiowych. :D

poza tym to miejsce pod podłogą bagażnika też jest bardzo fajne. wiele niezbędnych rzeczy w samochodzie można tam wozić i nie walają się po całym aucie. :P

 

sorry za offtop ale...

czy Wam też z tyłu coś tak skrzeczy? na pewno nie jest to tylnia półka... strasznie mnie to irytuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności