Skocz do zawartości

1.4 twinport a lpg


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam lpgtecha wtryski barracuda i reduktor KME Tur. Jeździ bezproblemowo. Trzeba wspierać polskich producentów a nie włoszczyznę. Polskie komponenty każdy gazownik potem ogarnie. Nawet samemu się można podpiąć i nauczyć ustawiać po upływie gwarancji. Włoszczyzna drogie reduktory i wtryski i zablokowany sterownik.

Bardzo dziękuję za opinię. Gazownik znalazł wolny termin na środę...więc wkrótce będę mógł się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Czy są jeszcze jakieś niuanse , na które powinienem zwrócić uwagę przed montażem...albo po?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i strojenie na drodze a nie autoadaptacja i do widzenia...

No tutaj to zapewniano mnie, że stroją w warunkach drogowych. Jak napisałem- dam znać jak się mają sprawy po montażu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak odbierzesz od nich auto to pierwsze jazdy wykonaj z butem w podłodze do odcinki.

Powiesz dlaczego tak? Co mam sprawdzić jadąc w ten sposób? Generalnie klamka zapadła- jutro rano auto idzie do warsztatu. Instalka LPGtech, modelu nie znam, cena 3000, wtryskiwacze jakieś konkretne- 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów, zbiornik chyba 42 litry, zależało mi aby zachować tę półeczkę pod podłogą, wlew gazu pod klapką wlewu paliwa...

Pytanie do kolegów: Czy wozicie zapasowe koło czy zestaw naprawczy...Meriva bez tego ma mały bagażnik. Majster zaproponował mi jakiś amerykański zestaw naprawczy- jakiś środek, pompka...do 90km/h. Cenię sobie Waszą pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób sprawdzasz jak wyregulował na drodze w pełnym zakresie pracy wtryskiwaczy LPG. Czy się nie zapętlają.

3000 ? Jak dla mnie to duużo za dużo.

 

http://www.phjacus.pl/J28-LPGTECH-224-4-Elektronika-LPG-TECH-p1587.html

 

Dolicz 300 zł za wtryski i 400 za butlę.

Razem masz ok.1100.

To są ceny detaliczne.Zakładając że instalatorzy mają zniżkę na podzespoły nawet do 30-40 %

To jego zakup tej instalacji będzie kosztował ok. 700 (komplet).

Za robociznę 2300 zł.

No nieźle trafiłeś.Oby był tak dobry jak jest drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób sprawdzasz jak wyregulował na drodze w pełnym zakresie pracy wtryskiwaczy LPG. Czy się nie zapętlają.

3000 ? Jak dla mnie to duużo za dużo.

 

http://www.phjacus.pl/J28-LPGTECH-224-4-Elektronika-LPG-TECH-p1587.html

 

Dolicz 300 zł za wtryski i 400 za butlę.

Razem masz ok.1100.

To są ceny detaliczne.Zakładając że instalatorzy mają zniżkę na podzespoły nawet do 30-40 %

To jego zakup tej instalacji będzie kosztował ok. 700 (komplet).

Za robociznę 2300 zł.

No nieźle trafiłeś.Oby był tak dobry jak jest drogi.

W innym warsztacie cena około 3000, instalka BRC seqent 320, cena zatem podobna, tylko nie wszyscy dobrze mówią o BRC. Któryś z kolegów z forum zasugerował jednk LPGTech. Mechanik, monter powiedział, że mogłoby być 2500 ale lepiej zamontować lepsze wtryskiwacze, te tańsze mają gwarancję na 30 tys kilometrów...idzie zgłupieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności