Skocz do zawartości

1.4 twinport a lpg


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moim zdaniem pociągnęli cię bardzo po kosztach.

Te lepsze kosztują http://www.phjacus.pl/Y75x4-BARRACUDA-4-cyl-pojedyncze-p2402.html

 

Te kiepskie http://www.phjacus.pl/Y4-Listwa-wtryskiwaczy-Valtek-4-cylindrowa-3-Ohm-TYP-30-p159.html

 

To w końcu ile on na wtryskach chce zarobić?

 

BRC nie proponuję ale np STAGA. Ale gdyby nawet ta instalacja LPG tech była o podałem ci cenę po ile jest w detalu.

Policz ile zarobi na tobie.

 

Jeżeli jest naprawdę dobrym instalatorem to może i się opłaci.Gorzej jeżeli skasuje i spartoli.

 

Jeszcze by się zgodził na 2500 ale więcej to zdzierstwo.

 

Ostatnio synowi kolegi zakładali do mercedesa za 3000 http://www.phjacus.pl/J42-AC-STAG-4-QBOX-PLUS-Elektronika-Q-BOX-p2399.html

plus lepszy filtr fazy lotnej plus tankowanie obok wlewu plus Barracudy i najważniejsze do tego instrukcja regulacji na żywo bo wyjeżdzał do Anglii aby mógł sobie sprawdzić sam i w razie potrzeby wprowadzać korekty.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

2500-2600 to cena z lepszymi gratami zwłaszcza ze masz tam nie wiele koni


wtryski reg omvl za niespełna 200 wytrzymuja 80-100 tys

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury opowiadacie. Ja płaciłem 3200. Za 2000-2500 to co najwyżej partactwo bez ściągania kolektora i mizerne komponenty np. Valteki. Poza tym ceny zależą od regionu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

http://allegro.pl/stag-eco-alaska-reg-omvl-sekwencja-wtrysk-ac-i6587777772.htmlpodzespoły wszystkie nie przekrocza 1500 zł

 

za 3200 to w energy gaz polska by to zrobili

Edytowane przez TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem...udając głupiego...może wcale nie udawałem. Generalnie w 5 innych warsztatach usłyszałem podobną cenę. Trzech tysi nie przekroczę ale wszystkie oferty LPGTech, BRC, STAG i jakieś włoskie Landi Rezzo ( chyba tak to brzmiało)- wszyscy monterzy mówią podobnie...Wybrałem gościa, którego poleciło mi troje znajomych i który kiedyś "ratował mi dupę" jak kupiłem auto z lpg niedopasowanym do silnika na wskroś.

 

Ponawiam pytanie o zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego i Wasze ewentualne doświadczenia. Pozdrawia i dziękuję za pomoc i zainteresowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem fabryczny zestaw ale zmieniłem na dojazdówkę bo przy rozdarciu opony zestaw nic nie da. Poza tym po zastosowaniu zestawu opona najczęściej nadaje się na śmietnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wożę zestaw naprawczy w sprayu.Raz użyłem i nie narzekam.Pusty bagażnik dzięki temu mam

Bad ja mówię o małopolsce.

Do merca zakładali gaz w Krakowie.Ze ściąganiem kolektora.

I ogólnie jakby nie patrzył lepszą instalkę.

Ja osobiście płaciłem 2500 w Pszczynie.Ze ściąganiem kolektora.

 

Ale fakt co rejon to inne ceny.

 

 

A co takiego ma zestaw że opona się na śmietnik nadaje?

Przebiłem (gwóźdź) Nabiłem zestaw w oponę,podjechałem na stacje paliw dopompować koło bo zestaw mi je słabo nabił.(ale uszczelnił).

Wulkanizator kręcił nosem ale gdy chwyciłem szmatę w rękę aby mu oponę w środku wytrzeć to sam się chwycił i ją umył zdjął folię (to powstaje z tej piany)

Zatkał dziurę ,nałożył na felgę wyważył i nawet nie próbował zagadnąć że koszt większy bo myć musiał.

Ale ja fabrycznego zestawu nie miałem tylko z Kauflandu.

20 km na tym przejechałem.

Jeżeli opona sie rozedrze to fakt jest beret.Ale od czego się ma rodzinę?

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt rodzina czy znajomi... ale jak jestes 350km od domu? ;) Mam nawet assistance ale nie ma to jak koło. A robię dalekie trasy.

Niektore zestawy tak obkleją oponę że kwalifikuje się na szrot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności