Skocz do zawartości

Sosnowiec i okolice - Mechanik i Elektryk


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Panow z naftowej sie troche zrazilem, auto bylo calkowicie zamulone i zamiast zaczac od najtanszych rzeczy (w moim przypadku padl przeplywomierz) to chcial mi koles wtryski robic, 1200 by poszlo, a poprawy by nie bylo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ELEKTROMECHANIKA SOSNOWIEC ul. PTASIA (ulica między Ekonomikiem a Aldim), byłem kilkakrotnie, zawsze usterka naprawiona i to za półdarmo...

POLECAM!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy za półdarmo?

 

to znaczy, że byłem ostatnio z moim autkiem bo nie świeciły mi światła wsteczne i nie było klaksonu.

Po diagnozie kupiłem części w sklepie na Gospodarczej i wróciłem do warsztatu, pan wymienił co trzeba i zapłaciłem za robociznę 10zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość maciekc

może i są dobrzy ale nie tani - za wymiane 20cm węża przy pompie skasowali 230 zeta ( 20 minut roboty)

po tym jak ich sam naprowadziłem na brak ciśnienia paliwa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam .Jeżeli chodzi o warsztaty które znają się na naprawie Opelków i są w miarę niedrodzy to mogę polecić warsztat na ul. Siemianowickiej numeru nie pamiętam ale podam nr tel.518 951 468.Ja tam serwisuje swojego opla i jestem bardzo zadowolony z usług.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Najlepszy warsztat samochodowy specjalizujący się w oplach to Auto Serwis w Sosnowcu na Naftowej 1. Pracują tam naprawdę świetni fachowcy i to zarówno od mechaniki jak i elektroniki, a wiem co mówię, znam ich od lat jeżdzę i jeszcze nigdy mnie nie oszukali na niczym, a muszę dodać że od niedawna kupiłem sobie pierwszego opla w życiu, do tej pory przyjeżdzałem wszystkimi innymi autami tylko nie oplem hahahaha. Szefa czyli Maćka znam osobiście już z 8 lat i pamiętam jego początki a było ciężko i ciasno. Dzisiaj pracuje tam już łącznie 5 osób więc gdyby źle naprawiali to warsztat by padł a nie rowijał się. Fakt czasem czeka się na terminy (nawet ja), ale jak już wjedzie na halę to nie wyjedzie nie naprawiony. Maciek Łukasz Tomek Zbyszek to super spece i co najważniejsze nie oszukują więc nie wiem skąd jakieś żale niektórych forumowiczów. Z opowiadań jak również z osobistego słuchu(bywam tam czsami "popszeszkadzać")wiem jacy potrafią być klienci, co jeden to mądrzejszy, inny stwierdzi że Pan Kaziu wymieni mu rozrząd za połowę mniej a później wracają na Naftową po 3 tygodniach bo auto nie jeżdzi bo Pan Kaziu coś pomylił a wtedy bolesna diagnoza trzeba znów wymienić rozrząd itd. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość lamisia

Witam .Jeżeli chodzi o warsztaty które znają się na naprawie Opelków i są w miarę niedrodzy to mogę polecić warsztat na ul. Siemianowickiej numeru nie pamiętam ale podam nr tel.518 951 468.Ja tam serwisuje swojego opla i jestem bardzo zadowolony z usług.

 

 

Ja w sobotę wymiwniałam tam przepływomierz w mojej agili, sprawdzenie tech-em to 40zł, a po wyjeżdzie jak przejechałam 15 km i wróciłam z ponownym "błędem" na tablicy, to za darmo sprawdzili i wymienili uszkodzony czujnik ( za nowy trzeba było zapłacić ;) ). Serwis znajduje się na Siemianowickiej 40 w Katowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności