Skocz do zawartości

przednie wycieraczki sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już smar łt 43 iiii..... jak się dobrze ułoży to w sobotę pojadę do Jay'a i ogarniemy te wycieraczki i fotele przełożymy/podłączymy.

Migel,sobota jest nasza i naszych podopiecznych ;)

postaramy się ustawić,jeśli nie to mam jeszcze 2 mechanizmy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto z Was kleił gwint śruby dokręcającej silnik do mechanizmu przesnich wycieraczek.Odkręciła mi się po tygodniu i szlag trafił ustawienie. :-( Jay mowił,że jakiś klej jest do gwintów,by wzmocnić trzymanie.Ktoś coś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś żem mówił,np;

ZAP - THREADLOCEKR - Klej do śrub Z-71 (czerwony-mocny) za 9.54 + przesyłka :P Edytowane przez Jay

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to,bo poprzedni mechanizm tyle lat służył,aż stanął.trzpienie od ramion konkretnie.

Edytowane przez Migel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migel,zapomniałem Ci powiedzieć że tą śrubę tylko wsadziłem a nie przykręciłem :D

w poprzednim mechanizmie,fabrycznie było dokręcone z jakąś wartością Nm,tu na czuja więc miało prawo się odkręcić,tym bardziej na elemencie który raz kręci się w jedną a za chwilę w drugą stronę ;)

Mogłem rzeczywiście za słabo dokręcić,mea culpa :)

podaj adres to doślę Ci tubkę kleju ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie

Mam pytanie czy ktoś może próbował zaadoptować manetkę od wycieraczek od omegi, takiej z regulacją czasówki. Miałem kiedyś omegę i tam właśnie zmieniałem manetkę z regulacją. Seryjnie nie miała tego zmieniłem manetkę ,przekaźnik i wszystko działało. Przy takiej pogodzie jak teraz gdy lekko mży a wycieraczki chodzą na pierwszym biegu i trą o szybę jak by była za sucha ,irytujące. Może taki temat już się pojawił ale nie mogę znaleźć. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie czy ktoś może próbował zaadoptować manetkę od wycieraczek od omegi, takiej z regulacją czasówki. Miałem kiedyś omegę i tam właśnie zmieniałem manetkę z regulacją. Seryjnie nie miała tego zmieniłem manetkę ,przekaźnik i wszystko działało. Przy takiej pogodzie jak teraz gdy lekko mży a wycieraczki chodzą na pierwszym biegu i trą o szybę jak by była za sucha ,irytujące. Może taki temat już się pojawił ale nie mogę znaleźć. Pozdrawiam

gość z niemcowni zrobił ;)

przetłumaczyłem i miałem zrobić poradę,jutro wyskrobię ;)

w skrócie trzeba wymienić potencjometr w manetce i dorobić obwód w module wycieraczek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ,dopadła i mnie "grypa"wycieraczkowa .

Włączały się jak chciały ,nie wyłączały się i nie chowały się całkiem.

Po zgłębieniu powyższego tematu ,wymontowałem cały mechanizm ,rozebrałem było pełno wody .

Po wysuszeniu i nasmarowaniu montaż ,ale wycieraczki se nie chowają .

Przyczyną była blaszka zaznaczona na zielono ,była już wytarta .

Pomogło uderzenie przecinakiem(w miejsce zaznaczone strzałką ,fotka z forum ;) ) ,tak że zaczęło haczyć tą zapadkę odpowiedzialną za chowanie się wycieraczek .

Opisuje ten przypadek ,bo nie natrafiłem na podobny w tym temacie ( i rozwiązanie ).

Dopiero wnikliwa obserwacja ;) naprowadziła mnie na trop.

Dzieki za wszystkie wcześniejsze porady ,dzięki nim nie bałem siępost-24513-0-72727500-1518629699_thumb.jpg rozbierać tego wszystkiego .

Teraz śmiga wszystko lux .

Pozdrawiam

Edytowane przez baru0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim.

Był tu temat wycieraczek co wypadały poza słupek przy jeździe z dużą prędkością lub silnym wietrze. Problem jest znany i jest nota techniczna co i dlaczego i jak naprawić.

Znalazłem ją w obcym języku, może ktoś przetłumaczy będzie dla potomnych:

 

https://ibb.co/ksuK6x

https://ibb.co/hd9rKH

https://ibb.co/hnUVDc

 

Oby działało, bo kiepsko u mnie z wstawianiem grafiki :)

post-37019-0-86798300-1524509687_thumb.jpg

post-37019-0-69194200-1524509710_thumb.jpg

post-37019-0-13612300-1524509745_thumb.jpg

Edytowane przez adam1954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności