Skocz do zawartości

Słaba moc Merivy CDTI 100km


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

to chyba wam. albo moja rezerwa źle pokazuje. bo ja nie wleje nigdy więcej niż 43... nawet jakbym niewiadomo jak długo na rezerwie jeździł...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość rafal111

Lampka rezerwy najpierw się zapala a dopiero jak jest bardzo mało paliwa to zaczyna migać.Wtedy trzeba już natychmiast zatankować.

Ale nie przerabiałem jeszcze ile wtedy można przejechać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzieki za pomoc...

 

Ktoś wspomnial ze moze chodzić o elektronikę.

Nie bardzo rozumiem (oczywiscie tez sie nie znam)... Jezeli sa jakies bledy na kompie to zwykle slabe doladowanie itp. Myslalem o kolektorze.. bo o ile wiem to na niego idzie powietrze z turbiny... czy tez odwronie..

Facet u ktorego robilem auto, sprawdzal przewody doprowadzajace.. ale nic.

 

Czy zalecalibyscie jeszcze iść na ta tzw. "bieżnię" aby sprawdzić osiągi.. czy tam może coś wyjść?

 

Problem jest też taki że jak sprawdza się auto z podlączonym TECHem, na postoju, gazując tylko auto, to nic nie wychodzi. Dopiero przy jeździe widać ze auto nie ma mega przyspieszenia na 1, 2.. na 3 lepiej ale ogolnie do przy 3 biegu obroty dochodza do 3 tys a potem to juz gorzej.. i tak jak mowilem 140-150 km/h...

 

ehhh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam dokładnie ten sam problem, ciekawe jak go rozwiążesz?

Na początek wymieniłem dziurawy przwód powietrza od intercoolera, trochę się poprawiło, ale problem nie zniknął.

Czy Twój samochód był uszkodzony z przodu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zahadoom

 

 

 

mowiles cos o kluczyku na samym poczatku... czy chodzilo ci o kontrolke w ksztalcie samochodu z kluczykiem zoltego koloru zapalającą się podczas jazdy 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kolego w łodzi to nie wiem... ale wiem że w ostrowie wlkp masz bosch service. i też tam polecam jechać. diagnoza doskonała a cena niewielka. szukaj w łodzi bosch service a napewno Ci pomogą... tak mi się wydaje. nie wiem jacy tam fachowcy, wiem że w ostrowie jest super.

 

tutaj znalazłem w łodzi w googlach...

 

* Adres:

Łódź, ul.Telefoniczna 45 B

* Tel.: (042)679-33-21

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzieki za pomoc...

 

Ktoś wspomnial ze moze chodzić o elektronikę.

Nie bardzo rozumiem (oczywiscie tez sie nie znam)... Jezeli sa jakies bledy na kompie to zwykle slabe doladowanie itp. Myslalem o kolektorze.. bo o ile wiem to na niego idzie powietrze z turbiny... czy tez odwronie..

Facet u ktorego robilem auto, sprawdzal przewody doprowadzajace.. ale nic.

 

Czy zalecalibyscie jeszcze iść na ta tzw. "bieżnię" aby sprawdzić osiągi.. czy tam może coś wyjść?

 

Problem jest też taki że jak sprawdza się auto z podlączonym TECHem, na postoju, gazując tylko auto, to nic nie wychodzi. Dopiero przy jeździe widać ze auto nie ma mega przyspieszenia na 1, 2.. na 3 lepiej ale ogolnie do przy 3 biegu obroty dochodza do 3 tys a potem to juz gorzej.. i tak jak mowilem 140-150 km/h...

 

ehhh

naduzyciem jest pisanie ze "zwykle to błąd doładowania..." = błędów moze byc dużo, czasami jeden kod błędu wiaze sie z kilkoma elementami... na początek proponuje udać sie do innego mechanika bo obecny jak widac wyczerpał juz swój repertuar... sprawdzic trzeba dobrym interfejsem biezace parametry czujników takze podczas jazdy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to chyba wam. albo moja rezerwa źle pokazuje. bo ja nie wleje nigdy więcej niż 43... nawet jakbym niewiadomo jak długo na rezerwie jeździł...

teraz to juz wiem ze moj miesci conajmniej 53 litry ;) bylem przed chwila na stacji i wlalem ponad 53 litry.. :) a jeszcze z 1, 2 by sie zmiesciło :) a na 43 mialem pierwsze odbicie pistoletu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności