Skocz do zawartości

Warsztat Rzeszów


Gość arty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam

Czy odwiedzał ktoś z Was taki serwis w Rzeszowie Moto Car na ul. Matuszczaka 5, bo kumpel mi polecił, ale chciałem pierw jakieś opinie usłyszeć o nich.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O ASO w Krasnem mam dobrą opinię ale ich ceny są zniechęcające. Kilku znajomych jeździ do gościa którego warsztat mieści się na ul. Olbrachta. Jest to przy drodze na Krasne, skręca się w prawo za cmentarzem (ostatnie światła na wylotówce)

 

 

 

negatywną opinię o .... usunąłem zgodnie z regulaminem pkt 1.2/voodoo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja osobiście polecam Auto- puls Rzeszów na ulicy Torowej 3. Byłem tam w zeszłym tygodniu. Specjalizują się w naprawach opli, a i ceny chyba nie są też zbyt wygórowane. Moją usterkę naprawili od ręki, chociaż wcześniej byłem u kilku innych "magików" i nie potrafili mi pomóc. Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Ja polecam warsztat w Łańcucie, dwóch panów którzy pracowali wcześniej w serwisie opla i teraz mają prywatny warsztat. Jestem zadowolony z nich, robią solidnie i znają sie na rzeczy. Warsztat nazywa się "Auto-Tech" ul. Piłsudskiego. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Szuakm taniego i solidnego mechanika od blachy i przy okazji by mi wylakierował auto badz polerował moze znacie kogos dobrego ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Byłem wczoraj w Auto Pulsie na Torowej, zdecydowanie polecam tych ludzi, konkretnie, szybko, prosto i skutecznie usunięta usterka, taniej niż liczyłem. Umówiłem się na wymianę oleju i filtrów + przegląd zawieszenia w asterce H kombi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Czytając opinie o firmie Auto Puls musze dodać swoją, bo jest ona niestety zupełnie odmienna od pozostałych dwóch. Być może drobne naprawy, wymiany oleju, filtrów itp. udają im się. Ale przy poważniejszej usterce są cieniuścy jak igła. Udałem się do nich z małymi zgrzytami w skrzynii biegów na 4 biegu oraz problemami z zaworem EGR. Powiem tak - auto odstawiłem na chodzie, jeżdżące, tyle że wspomniane "usterki" budziły mój niepokój. W żaden jednak sposób nie uniemożliwiały normalnej jazdy. Po ponad 3 tygodniach odebrałem wrak - skrzynia biegów, którą wymianili nie nadawała się do niczego, a wyczyszczony zawór EGR wraz z wymianą uszczelek, simerinów itp. pierdół jak się wieszał tak wiesza się dalej, a nawet częściej i bardziej uciążliwie. Na domiar złego, przy wymianie skrzynii mechanik źle zamontował mi rozrusznik (tzn. źle założył śruby mocujące, co ma spore znaczenie) i... trafił go szlag. Niestety nie raczyli przyznać się do błędu i wykopali. Nikomu nie polecę tych partaczy. Skrzynię zrobiłem swoją a nie wymiana w zakładzie A.Leja w Krasnem - polecam przy problemach ze skrzynią, może nie najtańszy ale doskonały fachowiec, w tym się specjalizuje i wie co robi. Rozrusznik za niewielkie pieniądze i prawie od ręki zrobili mi w firmie Bendiks na Wyspańskiego. A zawór EGR odesłałem do regeneracji w Polskę i po 4 dniach z przesyłką wrócił faktycznie zregenerowany i teraz jest jak nowy. Więc 100 razy radzę się zastanowić zanim ktoś odda do Auto Puls samochód do poważniejszej naprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam!!! Mam Opla Insignie jestem z Bydgoszczy nigdzie nie mogłem naprawić samochodu aż wreszcie znalazłem firmę Auto-Tech w Łańcucie cała naprawa trwała 3 dni za części zapłaciłem u nich pół z tego co w sklepie. Solidna firma POLECAM!???:beer::beer::beer::beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności