Skocz do zawartości

regulacja położenia kierownicy


Gość MaRxK

Rekomendowane odpowiedzi

czy w Astrach G regulacja kolumny kierownicy była montowana seryjnie ?

Pytam ponieważ dziś chciałem zmienić położenie kierownicy, ale nie wiem jak. Jedyne co to znalazłem w osłonie dziurę i to wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety regulacja połozenia kierownicy nie była montowana seryjnie i wystepowała albo w jakiś wersjach wyższych(elegance i sport napewno mają, chybą że była to opcja w tych wersjach) bo tak niestety w oplu jest ze np dopiero w elegance czy sport otwiera się pełna opcja (na skóry,xenon itp) a np w conforcie czy jeszcze słabszych wersjach takiego wypasu niebyło nawet w opcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja o ile ja posiadasz znajduje sie przy stacyjce Musisz odbezpieczyc w dol obudowe stacyjki (dolna czesc obudowy od twojej strony jak patrzysz)

Regulacji byly dwa typy tylko gora dol lub dodatkowo kierownica blizej dalej fotela

U mnie w wersji sportive jest i to i to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje. Ja mam wersję Comfort i dziś przyjrzałem się dokładnie stacyjce i udało mi się znaleźć regulację. U mnie jest tylko regulacja góra/dół ale zawsze to coś :roll:

Najciekawsze jest to że gdy się nie wie gdzie szukać tej regulacji to ciężko znaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje. Ja mam wersję Comfort i dziś przyjrzałem się dokładnie stacyjce i udało mi się znaleźć regulację. U mnie jest tylko regulacja góra/dół ale zawsze to coś B)

Najciekawsze jest to że gdy się nie wie gdzie szukać tej regulacji to ciężko znaleźć.

 

A to ciekawe :] Ja mam też wersje comfort i mam regulacje w obu płaszczyznach :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dochodziliśmy na forum czy wszystkie 1.6 16v maja tarcze na tyle i nie dało sie do tego dojść heheh gdyż widocznie kazdy rok modelowy czy wersja wyposarzenia miała inne hamulce na tyle.Podobnie jest z viki sa np ful wersje na skórach itd a na tyle korbki w drzwiach chodz nie wszystkie:) Wiec nic dziwnego że sa takie rozbieżności co do tej regulacji kierownicy:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dochodziliśmy na forum czy wszystkie 1.6 16v maja tarcze na tyle i nie dało sie do tego dojść heheh gdyż widocznie kazdy rok modelowy czy wersja wyposarzenia miała inne hamulce na tyle.Podobnie jest z viki sa np ful wersje na skórach itd a na tyle korbki w drzwiach chodz nie wszystkie:) Wiec nic dziwnego że sa takie rozbieżności co do tej regulacji kierownicy:)

 

Dokładnie ja mam wersję wyposażenia "żadną" hehe a regulacja jest w obu płaszczyznach, tak jak tarcze z tyłu przy motorze 1,2 :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem, że mam regulację tylko w pionie dopóki mocno nie pociągnąłem kierownicy do siebie - coś się zacięło i tyle, teraz jest jak trzeba.

Co do tarcz na tyle w 1.6 to nie we wszystkich były - np. mój sport 1.6 ma bębny.

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności