Skocz do zawartości

Jak dobrać subwoofer i wzmacniacz?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wziąłbym helixy. Pyle to żadna rewelacja, a hert ma dość ostre wysokie tony, co może kłuć w uszy w połączeniu z tym lg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a coś o tym blaupunkcie możecie mi powiedzieć:mrgreen:

 

Lepsza będzie tuba:

 

http://allegro.pl/item407431515_blaupunkt_gtt_1200_mk_ii_okablowanie_model2008.html

 

czy może skrzynia:

 

http://allegro.pl/item407447335_blaupunkt_gtb_1200_mk_ii_high_power_800_w_m_2008.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a coś o tym blaupunkcie możecie mi powiedzieć:mrgreen:

Straszny shit, i tuba, i skrzynia dudni, a nie gra. Jak chcesz, żeby było tanio i nowe to kup skrzynię soling'a. Szybkość taka sama jak w tym blaupunkcie, ale bas znacznie mocniejszy i głębszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że pod tym moim wzmacniaczem "zagra" ta skrzynia??? I jeszcze jedno. Jeżeli bym się zdecydował na te helixy, to czy wystarczyło by podłączenie z samego radia, czy lepiej pod wzmaka???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jeżeli bym się zdecydował na te helixy, to czy wystarczyło by podłączenie z samego radia, czy lepiej pod wzmaka???

Moim zdaniem skoro masz wzmacniacz 4-ro kanałowy to warto z tego skorzystać i zasilić nim także zestaw przedni, nie jest to wprawdzie żadna rewelacja, ale różnica powinna być zauważalna.

 

A myślisz że pod tym moim wzmacniaczem "zagra" ta skrzynia???

Skoro ludzie sobie chwalą brzmienie tej skrzyni, pod wzmakiem boss'a(nie bose, chociaż ci też nie montują w autach zbyt rewelacyjnego sprzętu), który mocowo jest podobny to myślę, że i ty też będziesz.

Widziałem raz jak takim blaupunktem koleś napędzał 2 boschmanny 15".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę musiał kupić jeszcze jeden kabel do wzmaka od radia. A i chyba posłucham Twojej rady i skusze się na tego solinga. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

W Łodzi masz Bartex na ul. Wojska Polskiego (przy wiadukcie niedaleko M1), ale mają tam strasznie drogo. Drugi sklep CA (o którym mi wiadomo) jest na ul. Demokratycznej, ale nie orientuje się jakie tam mają ceny. Maty bitumiczne APP 25x50cm mają po 8zł/szt (choć da się stargować do 5zł jak bierzesz więcej sztuk :) ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male pytanie co do glosnika basowego. Postanowilem sam sobie zmontowac ta skrzynie z tymze fundusze mam raczej ograniczone. chcialbym zamknac glosnik w cenie do 200zl, bo jeszcze bede wzmak potrzebowac do tego. Potrzebowalbym cos z klasy magnata bo na glosnik taki jak rockford mnie po prostu nie stac:( Slucham glownie rapu wiec bas bedzie raczej dlugi. Jak wczesniej wspominalem bardziej mi zalezy na jakosci dzwieku. Jakies propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności