Skocz do zawartości

corsa c 1.3 cdti kopci na czarno!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich. Mam taki problem, przy ruszaniu np: spod swiatel i mocniejszym wcisnieciu gazu kopci na czarno, mocy nie brakuje spalanie tez w normie, poziom oleju bez zmian, przebieg 86tys, co to moze byc???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Ciebie ja :( mam taki sam objaw tyle, że mam 104 tyś, jak kopbi na czarno to dobrze, lepiej na czarno niż na sino, odpowiedź jak coniektórzy złośliwi to kwitują - bo to jest diesel i on musi kopcic :) w sumie to troche racji w tym jest, ja jutro leje pod korek i wleje stp do wtrysków może coś to da, a jak nie to mam nadzieje,ze nie zaszkodzi ;) pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzieki za komenta :( mozesz troche jasniej z tym STP??? nie jestem zabardzo w temacie z dieslem, w czym to pomaga, jak sie stosuje i gdzie moge dostac? z gory dzieki za odpowiedz. pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP to firma produkująca dodatki do paliw - wchodzisz na stacje paliw i mówisz - poprosze STP do diesla do czyszczenia wtrysków, to jest w czarnej buteleczce, zaleznie od koloru każdy ma inne zastosowanie czarny ma pomagac w "odetkaniu" zabrudzonych wtryskiwaczy, podobno efekt można odczuc po 50-100 km, powinno mnie dymic, no i te bajery o wzroście "zgubionej" mocy i zmniejszeniu spalania, mnie nie chodzi o te dwa ostatnie ale o to, żebym nie zostawiał za sobą smugi jak Batory przy ostrym starcie więc kupie to i zobacze, jutro rano jade zalac corsine pod korek i doleje tego dobrodziejstwa, zobaczymy jak sie sprawdzi ;) aha wedle tego co czytałem 1 butelka starcza na ok 50 litrów ropy czyli mozna zalac do pełna i wlac to do zbiornika :) mam tylko nadzieje, że jeśli nie pomoże to i nie zaszkodzi :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/acb42d0120d66e22.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14b8dccd007e9eac.html

 

tak to wygląda jakby cuś :) ja zalałem rano, przejechałem 80 km i przy mocniejszym bucie kilka razy zostawia za sobą tak tyci tyci dymu :( a jak to nie pomoże to kup STP do redukcji kopcenia, wejdź na strone http://www.stp.com.pl/produkty/ i poczytaj co do czego jest ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch dniach i 300 km wydaje mi się, że silnik po dolaniu do zbiornika tego cuda STP do czyszczenia wtrysków pracuje ciszej i lepiej idzie, ale może to tylko wrażnie psychlogiczne, w końcu dałem za to prawie 20 zł więc jakiś efekt, chociażby wyimaginowany musi byc :) ale kopcic tak jak wcześniej nie kopci i to jest to :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po jednej butelce STP i przejechaniu 800 km kpcenie bez zmian :( moze to cos innego niz zanieczyszczone stryski??? prosze o podpowiedz.

 

 

 

 

z gory dzieki :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności