Skocz do zawartości

Zamykanie drzwi kierowcy psztyczkiem :D


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ptyanie czy u Was tez nie da sie zamknac drzwi kierowcy bez kluczyka czyli wciskajac ten dzyndzel przy szybie? u mnie sie wciska ale jak zamkne to i tak wyskakuje do góry.I ewentualnie jak to naprwic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj zewnętrzną klamkę, jakbyś otwierał drzwi.

Wciśnij dzyndzel i zamykaj, cały czas trzymając klamkę.

Zamkniete - puść klamkę.

W corsie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj zewnętrzną klamkę, jakbyś otwierał drzwi.

Wciśnij dzyndzel i zamykaj, cały czas trzymając klamkę.

Zamkniete - puść klamkę.

W corsie działa.

w atsrze i matizie też działa :D

:D ale uważajta, bo w ten sposób można łatwo zatrzasnąć kluczyki w środku

w asterce mam centralny, więc nie miałem tego problemu

natomiast w matizie (bez centralnego), jak odkryłem ten patent, to udało mi się przypadkiem zatrzasnąc kluczyki w środku :lol: - i to bagatela, ze 20 razy :lol: , ale co by nie było na dobre mi to wyszło, nauczyłem się otwierać te auto bez kluczyków - w max 10 sekund :wesoly:

nawet nie zdawałem sobie sprawy, że to tak banalnie proste :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uważajta, bo w ten sposób można łatwo zatrzasnąć kluczyki w środku
Po to to wymyślono żeby nie dało się zostawić kluczyków u mnie w omedze jest tak samo ale mi to nie przeszkadza. Ja jak chcę zamknąć bez kluczyków poprostu zamykam przez tylne drzwi. Zamykam dzyndzelek przednich drzwi przez tylkne a na koniec tylne.
zatrzasnąc kluczyki w środku :wesoly: - i to bagatela, ze 20 razy
Wpolonezie miałem ten sam ból więc przestałem to praktykować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest to po to żeby kluczy nie zatrzasnąć. Ja rzadko używam tej funkcji, ale odruch mam wyciągania kluczy ze stacyjki nawet jak ktoś w aucie zostaje, że o wyjściu do bagażbika nie wspomnę (mam centralny z klucza w drzwiach kierowcy), zazwyczaj decyduję się na użycie tego patentu podczas ulewnego deszczu i jak mam coś w garści poza kluczami. Jakoś szybciej niż dziobać kluczem w zamek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a u mnie okazało sie że jest tak zajechany zamek, że mogłem kluczem od domu otworzyć, :wesoly: więc coby było najtaniej kupiłem sam zamek do drzwi, co niektórzy mówili że jakbym zaniósł tam gdzie kucze dorabiają to by mi dorobili takie zapadki ale znając życie to nieźle bym zabulił, na wiosnę przyszykuję się na centralny i będzie najlepiej.

Ale dzięki za Patent z tymi drzwami też mnie to wkurzało z tym zamykanie kluczykiem, teraz będę happy pewnie do pierwszego zatrzaśnięcia kluczyków hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności