Skocz do zawartości

Który interfejs wybrać ?


Gość Jacko

Rekomendowane odpowiedzi

I tu pies pogrzebany, wersja bez ograniczeń będzie chodzić tylko na podanym wyżej fejsie :lol:

 

_Maciek_ mam interfejs opel scanner tylko nie mogę zdobyć programu do niego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

_Maciek_ mam interfejs opel scanner tylko nie mogę zdobyć programu do niego.

Jak chcesz to Ci prześlę wersję 1.0.1.65 czy jakoś tak (przed 69, ale się specjalnie niczym nie różni).

Jak masz fejs taki jak wyżej podałem to będzie działać bez licznika uruchomień.

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to Ci prześlę wersję 1.0.1.65 czy jakoś tak (przed 69, ale się specjalnie niczym nie różni).

Jak masz fejs taki jak wyżej podałem to będzie działać bez licznika uruchomień.

 

 

Jak możesz to prześlij.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktorys z tych interfejsow i programow bedzie bez problemu dzialal na zwyklym USB, bez zadnego kombinowania z COMami, ktorych jak wiadomo juz w nowych laptopach praktycznie nie ma?

Czy ktos moze polecic cos konkretnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada wersje ABComa z modulami do silnika Y22DTR, bo widze, ze w tej ktora posiadam jest tylko na liscie 2.0DTI?

 

[ Dodano: Sob Sty 24, 2009 09:43 ]

Znalazlem taka oto strone z softem do diagnostyki + interfejsy:

http://www.obdchina.com/wp-content/themes/obdchina/downloads.php

 

Wynika z tego, ze jest jakas specjalna wersja softu Tech2 pod kabelek USB.

Testowal ktos to moze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość Piotrek84r

Witam serdecznie
Szukałem w necie kabli pod usb i chciał bym siędowiedzieć czy wie ktoś coś na temat ElmScan 5 , czy pójdzie na tym tech2, vag itp.
Byłem ostatnio u kumpla(mechanika) i powiedziałem ze chce sobie kupić kabel do fury a on mi mówi że jego klient sobie kupił na allegro i miał wezwanie na przesłuchanie w tej sprawie gdzie co jak i dlaczego. Miało to miejsce około 2 lat temu (2011) i teraz sam nie wiem czy kupowac czy nie. A może ma ktoś schematy jak zrobić taki OBD2 na usb ze sterownikami aby programy śmigały.
Pozdrawiam Piotrek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny program działający poprawnie na USB to OP-COM. Na allegro nie znajdziesz go, ponieważ jest to nielegalne rozprowadzanie. Na ebay'u też już usuwają aukcje, choć czasem można jeszcze trafić. Można kupić z chin, ale przesyłka trwa około miesiąca.

Popatrz w dziale GIEŁDA - tam jest kilka ogłoszeń.

 

Nie powielaj swoich pytań, wszystko jest opisane na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, kupiłem kabel do diagnostyki ELM 327 i chciałbym za jego pomocą wykasować błąd 13604 (za wysoki sygnał sondy 2 lambda). Jestem w tych tematach troche zielony i chciałbym uzyskać od Was pomoc, jakie mam wgrać oprogramowanie i jak to wszystko zrobić krok po kroku żeby niczego nie "zepsuć"? z góry wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też ma te same problemy, stwierdziłem, że już nie ma sensu jeździć co chwilę do elektryka jak można sobie kupić sprzęt do diagostyki na własny użytek. Kupowałem Interfejs i tester przez neta na Asyk.eu. Co jeszcze do tego potrzebuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności