Skocz do zawartości

CD70 navi + telefon


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

hej, jesli sie myle poprawcie mnie - do cd 70 navi mozna bylo dokupic zestaw glosnomowiacy (przynajmniej tak w manualu to wygladalo),

rozumiem ze musi sie jakos polaczyc z telefon - pytanie jak? czy bylo to sinozab??

a czy daloby sie to pozniej doposazyc??

dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

mam ten rodzaj radia w zafirze i fabrycznie miałem zamontowany zestaw do starszych noki-czyli wkładany telefon w ta bazę,wymontowałem to bo było jako zbedny mebel,jesli chodzi juz o nowe systemy (bluetooth) to tak jak do wszystkich montaż niezależny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kurcza, facet w ASO powiedzial mi ze nie da sie doposazyc w zestaw glosnomowiacy - a mi by sie przydal taki na bluetooth, musze podjechac jeszcze gdzies indziej i sie dopytac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

do CD70 można dokupić moduł BLUETOOTH .

Sam poluję na ten moduł. Większość serwisów nie ma pojęcia że coś takiego występuje.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Cytat z innego forum :

 

FAQ: BLUETOOTH NACHRÜSTUNG

UHP4 FÜR FAHRZEUGE OHNE WERKSEITIG VERBAUTE FSE

OPEL ASTRA H

 

Benötigte Teile:

 

- CID Display mit mind. Modelljahr 2005 ( dazu später im Tech 2 Modelljahr 2006 anwählen) Außerdem wichtig die Kennung "KS" und Softwarestand 59 .

- Radio CD70

- Kram Telecom ISO2CAR Muteadapter für Opel CD30/40/70/90

http://www.telefon.de Artikelnummer: 38362

- UHP4 Bluetooth-Box Artikelnummer: 17 88 440

- UHP4-Halterung Artikelnummer: 17 88 443

- Mikro Artikelnummer: 17 88 785

- 32-pol. Stecker (VW Teilenummer 1J0972977D + 000979018)

- Lötkolben, Kabelbinder, Durchgangsprüfer , Schrumpfschlauch, Mini ISO Pins, dünnes Kabel zur verlängerung.

 

 

Link do artykułu, wymaga logowania ->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej, wlasnie mialem pisac, :/

z tego co sie dowiedzialem to koszt calkowity zrobienia tego w ASO w DE to ok 750 EUR, oczywiscie moga to zrobic :) ale gosciu z serwisu sam mi odradzal - bo za 150 EUR kupie sobie cos innego (oczywioscie nei oryginalne, choc markowe) :rotfl:

no nic bede sie dalej rozgladal, pytal :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

odswiezam temat

znalazlem takie oto 3 aukcje

http://tinyurl.com/m4ot7k

http://tinyurl.com/nz5odn

http://tinyurl.com/l5h88f

 

mozecie pomoc jak sprawdzic ktory bedzie do mojej zafki pasowal?

czy taki modul tez trzeba wylogowywac z kompa przed wyjeciem z dawcy?

z czego tak naprawde wylogowywuje sie wyswietlacz z kompa czy z radia?

dzieki :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam, mam pytanie (signum 06" 1,9 CDTI 150KM CD70 NAVI) a czy przypadkiem w radiu nie ma wmontowanego bluetootha :wesoly: i radio musi tylko znaleść telefon? gdzieś tak słyszałem, powiem szczerze że mam taki moduł do którego wpina się "łódkę" z telefonem umiejscowiony jest koło ręcznego... szukałem już po całym necie tych adapterów ale nikt nigdzie nie ma i nie słyszał.... byłem w ASO koszt takiego małego plastiku to od 600 do 900 złotych... hmmm deko dużo.... w każdym razie jest już zintegrowany z radiem i pełny dostęp do telefonu menu itd...

 

moje pytanie czy ktoś widział takie adaptery za w miarę rozsądną cenę:D? jak by co to 501 287 300

 

Z góry dziękuję za informacje.

 

 

Aha podobno moduł bluetooth w CD70 NAVI można aktywować ale ile w tym prawdy to nie wiem, może ktoś rozszyfruje zagadkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności