Skocz do zawartości

Jakie żarówki w Opel Meriva - przód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ktoś ma założone H7 ledowe ?

Pomimo że używam dziennych to i tak co jakiś czas muszę wymieniać którąś z mijania.

Ledowe powinny być trwalsze ale czy na pewno ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Ja mam pozakładane Osram Cool Blue Hyper+ H1 i będę zakładał H7.
Nigdzie nie mogę znaleźć typu żarówki świateł dziennych dla Merivy B 2011. Ktoś może podpowiedzieć? Bo strasznie słabo to będzie wyglądało jak dzienne będą świeciły na "żółto" a reszta świateł na biało.


No i mam jeszcze pytanie odnośnie dostosowania świateł do strony poruszania się.
Na codzień mieszkam i pracuję w UK i tutaj kupiłem auto. Wyczytałem w instrukcjach, że ma ono możliwośc dostosowania świateł w zalezności od strony poruszania się po drodze. Wszędzie opisywane to jest aby użyć wkrętaka a ja nigdzie nie widzę tam śrub pod wkrętak tylko na imbusy. Takie żółte plastikowe. Czy to są te śruby?
Mogę wstawić fotę jeżeli będzie potrzeba.

Edytowane przez iMoCks

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Ktoś ma założone H7 ledowe ?

Pomimo że używam dziennych to i tak co jakiś czas muszę wymieniać którąś z mijania.

Ledowe powinny być trwalsze ale czy na pewno ?

 

lepiej od niehomologawnych żarówek i oślepiania innych kierowców zainwestować w Nighbreakery od Osrama. Też świecą ładnie na biało a bezpieczeństwo na drodze dla siebie i innych o wiele większe. Pomijam fakt że tanie ledy potrafią padać od wibracji, drgań i wilgotności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Narysowałem jakie żarówki do Merivy. Nie wiem gdzie dokładnie są umiejscowione żarówki z przodu i z tyłu (Merivę mam miesiąc i jeszcze nie wymieniałem ;)

 

https://drive.google.com/file/d/0BxtTjuamSQNWOW82Mmgyb3I1bEk/view?usp=sharing

 

 

 

 

Link który podałeś może wygasnąć i zniknie wtedy opis żarówek.

Pozwoliłem sobie dodać ten twój opis na forum tak aby to zostało tutaj na stałe.


Dzięki, właśnie nie wiedziałem, jak to wrzucić...

post-37019-0-26993800-1501443567_thumb.jpg

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności