Skocz do zawartości

bledy 44 35,auto juz nie odpala :(


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

oki to pojde sprawdzic na podlaczonej

 

[ Dodano: Sob Lis 29, 2008 16:17 ]

zrobilem ponownie pomiar - napiecie na podlaczonej sondzie wachalo sie 0,128-0,134v potem zaczelo spadac po dodaniu gazu napiecie bylo nawet na "minusie".

 

[ Dodano: Sro Gru 03, 2008 19:56 ]

dzis udalo mi sie wymienic sonde z pomoca specow od tlumikow i wszystko jest ok dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość bubax16sz

panowie dzisiaj wymieniłem w swoim astrolocie sonde gdyż poprzednia szwankowała silnik po rozgrzaniu był mułowaty i nie reagował na pedał przyspieszenia rozłączyłem ją i silnik zaczął chodzić normalnie. Dzisiaj kupiłem nową i po założeniu zooonk :wink: podczas jazdy na odcinku trzech kilometrów wszystko gucio, a następnie na postoju zauważyłem czarny dym z rury silnik zaczął wariować i pojawił się błąd nr.44-zbyt uboga mieszanka co to? czy to możliwe żeby nowa sonda szwankowała? a może trzeba na niej pojeżdzić aby się dostosowała. Dodam, że przed odpaleniem rozłączyłem aku w celu eliminacji błędu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wymieniłem w swoim astrolocie sonde gdyż poprzednia szwankowała

Miałeś kody usterek?

Sprawdziłeś jej napięcia pracy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bubax16sz

A nie kupiłeś czasem sondy uniwersalnej?

Nie upadła ci na ziemie?

sondę kupiłem w sklepie z częściami do opla miała oryginalną wtyczkę prod. niemieckiej. Po wykręceniu starej i po porównaniu były identyczne. Nie upadła na ziemię.

Miałeś kody usterek?

Sprawdziłeś jej napięcia pracy?

kod usterki taki jak pisałem wcześniej 44-uboga mieszanka, a nie sprawdzałem napięcia, gdyż nie posiadam miernika. Zastosowałem się do wcześniejszej porady. Kiedy silnik po rozgrzaniu zaczął mulić odłączyłem sąde i po odłączeniu chodził tak jak powinien po ponownym podłączeniu sądy ponownie zaczął mulić więc podejrzenie padło na sąde.

 

Dodam, że na noc odłączyłem akumulator i dzisiaj rano po podłączeniu aku i przejechaniu paru kilometrów błąd nie wyskoczył, a z rury nie widać czarnego dymu, więc może się jakoś dopasuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kod usterki taki jak pisałem wcześniej 44-uboga mieszanka

Chodziło mi o to, czy już na pierwszej sondzie był ten błąd, bo o tym nie napisałeś.

Napisałeś, że szwankowała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bubax16sz

czy już na pierwszej sondzie był ten błąd, bo o tym nie napisałeś.

sorka faktycznie nie napisałem. Na poprzedniej nie było tego błędu, ale tak jak pisałem wcześniej zasugerowałem się twoim postem w którym pisałeś że można odłączyć sądę i jeżeli będzie lepiej to jest winowajca

 

[ Dodano: Pią Lip 10, 2009 20:46 ]

ja37,

narazie błędów nie wyrzuca i odczucia takie jakby lepiej.Odrazu po naciśnięciu reaguje na pedał gazu lepiej przyśpiesza nawet po osiągnięciu przez silnik 95 stopni gdzie wcześniej przy takiej temp. mulił. Troszkę poszarpywał ale może po odłączeniu akumulatora musi się ustawić.Tak myślę zobaczymy co będzie dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności