Skocz do zawartości

felgi-pytanie


Gość Baton102

Rekomendowane odpowiedzi

1m na asfalcie przed własnym zderzakiem :)

Przy naszych trasach drogopodobnych to nawet felgi z górnej półki nie wytrzymają jak wpadniesz. Więc jednak miej się na baczności :wink: Poza tym jak felga wytrzyma to zawsze coś innego można popsuć. U nas 50% dróg nadaje się da natychmiastowego zamknięcia według standardów UE. Dlatego prawie zawsze staram się skupiać na asfalcie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Michael 100% racja

 

A co do tych felg jestem ciekawy co one mają że za darmo je sprzedają.

Co do Gawlaka to się z nim zgadzam ze 4tyś zł na dobre podobne do tych trzeba dać, już parę przypadków widziałem co kupili takie Fele i nie dało rady na nich jeździć auto nie jechało (frunęło w powietrzu) i nic nie dało rady z tym zrobić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee,nie roztaczajcie takich czarnych wizji.Mało sprzętu elektronicznego na świecie jest z Tajwanu?Mogą i dobre fele robić,chociaż najtrwalsza jest tłoczona z jednego kawałka,ale i najdrozsza.Dużo rzeczy tanieje,to i felgi tanie,tym bardziej z Azji.

Kupować i testować,żeby inni wiedzieli,czy warto :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym nie ryzykowal i jednak jak juz nei mam tyle kasy to poszukal uzywek

 

do swojego 126p kompelt 13 OZ nowych kosztowal by mnie niecale 1400zl

a na ebayu wypatrzylem se uzywki (co prawda starszy design) i dalem za komplet daly 15 euro (jedna bylado prostowania lekkiego)

 

duzo tez naprzywozilem do polski IRMSCHEROW - cena zabojcza ale robi to RONAL wiec i jakosc odpowiednia

 

ostatnio tez mialem alu 18" ALUETTa - tu w DE sa dosyc popularne - komplet w tym rozmiarze w promocji udalo mi sie wytargowac za 450euro

 

takez warto szukac okazji i wtedy zdecydowac czy biore uzywki czy nowki - wazne zeby bylo warte swej ceny

a nie jakis azjatycki shit...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na te zryte ranty to nie warto

 

jak szukasz felg wez tez pod uwaga jeszcze jedno

ostre kanty i meijsca trudno dostepne - zeby felgi byly w tymmeijscu czyste bedziesz sie musial niezle nameczyc

dlatego ja wole czasami jakies mniej efektowne ale bez wlasnei takich wkrecanych srob i krawedzi 90stopni - bo tam zawsze bedzie syf

na tych flegach co podales doskonaleto widac i juz tego raczej nie doczyscisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

są takie środki do czyszczenia felg wyczyścić wyczyści ale na pewno chwile mu to zajmie

 

[ Dodano: Wto Gru 09, 2008 16:01 ]

ja osobiście kiedyś czyściłem aktywną pianą i fajnie puściły polałem je trochę gąbkom poszorowałem i spłukałem myjką ciśnieniową z ciepłą wodą efekt był wzorowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze oryginal Opla? :drunk:

np takie:

Felgi1

 

Sam na takich jezdze i cenie je za prostote, a do jakości też nie ma sie co przyczepić (made in Poland) :D

Jest kilka fajnych wzorów felg oplowskich na 4 śruby, poszukaj może cena tez bedzie niewygórowana :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie środki do czyszczenia felg wyczyścić wyczyści ale na pewno chwile mu to zajmie

 

[ Dodano: Wto Gru 09, 2008 16:01 ]

ja osobiście kiedyś czyściłem aktywną pianą i fajnie puściły polałem je trochę gąbkom poszorowałem i spłukałem myjką ciśnieniową z ciepłą wodą efekt był wzorowy

no ja raz dostalem w recoe alu z audi i tam niestety juz nic sie nie dalo zrobic

poszly do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności