Skocz do zawartości

Ustawianie zbieznosci kol.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w corsie B da rade ustawiac zbieznosc pionowo czy tylko poziomo???, zaówazylem ze z jednej strony mam sworzen blizej felgi niz z drugiej co to moze byc?? przez to nie wchodze mi felgi 195 poniewaz sie kolo blokuje z jednej strony a z drugiej jest ok. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieżność ustawia się tylko poziomo.

Pionowo to kąt pochylenia.

Ale on jest regulowany w bardzo małym zakresie, na połączeniu mcpersona ze zwrotnicą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede ksiazke pisal na temat corsy ;) hehe. aha pierwsze slysze o takiej regulacji z Mac personem ale nie potrafie sobie wyobrazic by to bylo mozliwe.:).

 

Moja przyczna jest taka ze a juz pisalem lewe kolo mi trze o sworzen jest za blisko kola mozna to wyregulowac jakos??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle razy odkrecalem amora i pierwsze slysze o takiej regulacji ;). a po 2 wlasnie dobry rysunek :) bo jest ukazana zwrotnica i tam jest te uho to jest jeden odlew i jak tam przychodzi felga to wsadzam z jednej strony od pasazera 2 palce a od kierowcy 1 nie moge wsadzic wiec cos z zwrotnica nie tak jest zle odlana czy nie od corsy b jest bo tego sie nie da ustawic bo to jeden odlew. Jedynye co zrobic to zmiezyc roznice mojego z zwrotnica z sklepu:D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabian86,

A felgi maja takie samo odsadzenie?;)?

To znaczy ten współczynnik E....

Jest napisany na feldze.

 

Co do regulacji, to mogłeś nie zauważyć, bo to jest, jak pamiętam +/-0,5 stopnia, to bardzo mało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr. to na 10 felgach tak maja takie same osadzenie mam ten klopot na kazdej feldze ze jedna jest blizej i co to moze byc tylko zwrotnica cos nie tak z nia i juz nie :)?;)?:)??

( ja to mam tyle z tym oplem ze bym go spalil lecz podoba mi sie z wygladu corsa b :( )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc E49. Przynajmniej u mnie jest.

Może głupie pytanie zadam, ale masz z obu stron tarcze zwykłe, nie zaplątała ci sie wentylowana z jednej strony?

Zwrotnice sa takie same, żeby ją popsuć tak, żeby coś obcierało, to nie wiem, czy się wogóle uda.To jest odlew.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie jest to zle pytanie z tarcza ale wiem ze obydwie sa takie same ;). ale spr. dla upewnienia sie czy jedna nie jest moze glebsza tak gdzie sie kolo osadza moze dlatego bardziej wchodzi chodz watpie w to ale spr. jak bede rano na parkingu to bede myslal o co kaman ale spr tez inna zwrotnice :)

 

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 12:53 ]

nie stety tarcze sa takie same na zwrotnicy kolo sie osadza tak samo z 2 stron a moze to ze kolo lekko jest pochylone od gory do srodka prawie tego nie widac ale jednak zawsze 1cm róznicy moze byc i styknie i to. co sie w takim wypadku robi zwrotnica do dupy czy auto krzywe ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności