Skocz do zawartości

OPEL ASTRA I OPEL VECTRA


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Własnie jestem w trakcie oglądania zakupu kontrolowanego i poprostu ze wściekłości mnie krew zalewa!;)!!!!Ten ****** prowadzący ten program zaprezentował babeczce viki po livcie z 82 konnym silnikiem i walnietym przpływomierzem co do setki miał koło 40 sekund i wogole tak pojechał z tą vectrą ze brak mi słów.No ale wszystko było by jeszcze ok gdyby nie pokazali astry kombi z 2000 DI_16 gdzie według tego prowadzącego NIE MA TURBINY.....NIE MA żadnej stylistyki(sama kobitka powiedziała ze PRZESADZA) i wogole wyglada do bani i ma przekrecony licznik.Pod koniec swoje zdania powiedział gość z WYSOKICH OBROTóW i je chwalił w przeciwieństwie do prowadzącego ale zatkał mnie zdaniem"trzeba wymieniac pasek rozrządu bo mści to się na pużniejszej eksploatacji" Paranoja przecież jest łancuch w tym silniku!:)!!! a nie odrużniaja silników benzynowych których własnie to zdanie się tyczy od dizli.I to mówi renomowana telewizja TVN TURBO A mazda 323 jest większa od astry hehehe.Napisze jakiś list do niech bo wkurzaja mnie!! I to już nie raz.....wczesniej małżenstwo w innym odcinku chcieli viki 2.0 16v ale on im odradzał ale i tak wybrali vectre ku jemu zdziwieniu!!

 

[ Dodano: Sob Gru 02, 2006 11:51 ]

A i jeszcze ocena pod wzgledem wnetrza......plastikowa mazda dostała 4 gwiazdki a vectra z velurem która jest klase wyższym samochodem dostała tyle samo!:):(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Tylko dziwi mnie że coś sie mówi czego się nie wie.....stoi taki prwadzacy i patrzy na silnik i mówi że nie ma turbiny a obudowa od niej aż sie błyszczy......to jakim cudem taki matoł prowadzi porgram??

 

[ Dodano: Sob Gru 02, 2006 15:14 ]

Witam Państwa.Dziś 02.12.2006 wyemitowaliście premierowy odcinek ZAKUPU KONTROLOWANEGO 2 i dziwi mnie strasznie nie wiedza porwadzącego na temat opli oraz dzienikarza WYSOKICH OBROTóW.Jakim cuden ktoś gdy patrzy na silnik 2.0 DI16_16V w oplu astrze i mówi że ten silnik nie ma turbiny??A obudowa od turbospreżarki aż się świeci.Zawsze zapewniacie widzów że auta pokazywane w zakupie kntrolowanym są sprawne itd wiec dlaczego w takim razie dano uszkodzoną vectre do porgramu??(uszkodzony przepływomierz) Zeby całkiem OPLA oczernić;) I ogolnie wielka krytyka stylizacji ASTRY jak sie Panu prowadzącemu nie podoba to niech zachowa to dla siebie bo sama kupująca była zainteresowaną astrą i to ona wybiera auto i decyduje a nie Prowadzący który odradza jej zakup.Pozatym jakoś przebieg peugota 406 nie był dla was przekrencony a OPLA ASTRY oczywiście tak ale z tego co wiem to skóra sie bardzo szybko wyciera na kierownicy.No i skończył bym na tym swój list gdyby nie błędna wypowiedz Pana z wysokich obrotów że w silnikach dizla jest PASEK ROZRZADU a jest łańcuch poza silnikami 1.7td a przecież pokazywano silniki 2.0 wiec znów pytam DLACZEGO OSOBY które powiny mieć pojecie o tym co mówią wprowadzają widza w błąd??Prosze o odpowiedz lub o jakieś sprostowanie.Marcin oraz forumowicze z OPEL24.

 

[ Dodano: Sob Gru 02, 2006 15:14 ]

Napisałem do nich:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

maniakopel, idea fajna, ale jeżeli to co napisałeś tutaj wysłałeś im bez poprawek, to bez obrazy, ale sam bym to zignorował. Przy choćby pół-oficjalnych pismach trzeba trochę się postarać o zachowanie ortografii i interpunkcji.

Ale jak napisałem idea słuszna i chwała Ci za to, że wykonałeś ten ruch.

Wiadomo od dawna, że ten kto zapłaci ma i statystyki i "przychylność" prowadzącego program. I dlatego przypadkiem nie zauważyli turbiny w Oplu, a w Peugeocie same zalety.

Bez obrazy, ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Prezentacja firmy

 

TVN Turbo - Adres firmy: Warszawa - Ilość pracowników: 10 - http://www.tvnturbo.pl

 

Telewizja

Szczegóły oferty

 

Dołącz do zespołu TVN Turbo!

 

Jeżeli uważasz się za dobrego dziennikarza, znasz się na motoryzacji i nie boisz się pracy przed kamerą masz szansę dołączyć do redakcji TVN Turbo! Poszukujemy osób chętnych do pracy w bardzo dynamicznym zespole telewizyjnym.

 

C.V. proszę wysyłać wraz ze zdjęciami (jedno koniecznie legitymacyjne)

 

Wymagania:

 

-wykształcenie lub doświadczenie dziennikarskie

-ukończone 25 lat

-znajomość tematyki motoryzacyjnej

 

Mile widziane:

 

-mile widziane doświadczenie w pracy z kamerami

 

Ilość wakatów: 1

źródło: http://www.infopraca.pl/oferta/pOferta.ij?job=2A069AB5-1422-B17B-5C35A8877A94B2FF

 

Może dlatego szukają ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście ze przed wysyłką im tego maila poprawiłem wszystkie błędy chodź myśle że i tak będą mieli na to wylane.A ze ten program jest opłacany to już wiadomo od dawna....każdemu by tylko octavie sprzedawali bo mają samochody od skody ;) A takiej wolności słowa itd jak w top gear nigdy nie bedzie i nie było w naszym kraju:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja też do nich napisałem.

Niechęć TVN turbo do opli widoczna jest od dawna.

Kiedyś jeszcze w tej podróbie "top gear"-"testosteron", gdzie niby mieli pokazywać auta dające radość z jazdy, męskie samochody, najbardziej sportowe były subaru impreza i właśnie astra OPC. Reszta to samochody komfortowe. Na koniec podsumowali tablice soich wyników i astra daleko na końcu stawki, a wysoko nad ną np, avensis 2,0 diesel 115KM (podoba mi się to auto ale to jest wozidełko a męski wóz, dający rdość i emocje).

 

Wogóle jak widze tego kornackiego to od razu przełączam program na inny. Gość wie nie dużo, a otwiera maske i od razu mówi co trzeba będzie zrobić i ocenia czy silnik jest dojechany czy nie. Często różnie interpretuje fakty: dajmy taki wyciek oleju, jak mu się samochód podoba, to mówi "o tylko poci się troszke, ale w tym wieku to normalne", a jak jest negatywnie nastawiony wali "widzimy tu wycieki oleju, ten ilnik ma jużza sobą najlepsze lata, nie polecam, szykuje się remont" itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szoszon1983,

 

No i prawidłowo zrobiłeś.Wogole ten porgram jest tak przepłacany że szok......np weźmy taki odcinek co było audi a4 i bmw 330Xi i kazał mu wybrać BMW bo ma ksenony a Audi niby ich niemiało według tego Kornackiego a jak jezdzili audi po miescie to jakims cudem audi miało xenony....i takich stroniczości jego na jakieś auta jest tysiące.Najlepiej to wszyscy maja kupować skody i japończyki ;) Albo jak Pan K. powiedział ze w roku 94 w TDI 90 konnym były pompowtryskiwacze;/;/Paranoja a była pompa wtryskowa a pompowtryskiwacze weszły w 98 roku do TDI w wariancie 115 konym a potem do 105.Jeszcze tak nie fachowego programu nie widziałem.....w sumie w kazdym odcinku wkręca ludziom ścieme;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fachowosc tvn turbo to po prostu totalne dno. O programie testosteron nie moge powiedziec nic dobrego. Jedyne co jeszcze jakis czas temu ogladalem to legendy motoryzacji. Aktualnie nie mam czasu na telewizyjne rozrywki.

Wszyscy powinni jezdzic skodami bo tak mowia w tvn turbo ;)

Lipa jakich malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności