Skocz do zawartości

OPEL ASTRA I OPEL VECTRA


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dla mnie to ten prowdzoćy to jest jakaś p****,wogule nie zna sie na autach i gada takie smuty że mam ochote rozwalić telewizor.Niech zdejna ten program z anteny bo już jest słaby tak samo jak MONSTER HAUSE który nie jest wogule zwiazany z motoryzacją:(!!.Albo co był kiedyś odcinek jak koleszka chciał kupić samochód do 2tys. Na poczatku był maluch,pużniej jakaś zastawia(czy coś,już nie pamiętam),skoda,

i na końcu mazda 626,była tak zniszczona że głowa mała,jeszcze podczas jazdy było słychac sprzęgło,ale oni ze to jest doskonały samochód i wogule ;):) .

Czekamy na dalsze odcinki Zakup Kontrolowany :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lord_wiader

Zostałby zdjęty z wizji, gdyby ktoś z "góry" znał się na motoryzacji i oceniał go z wiedzy motoryzacyjnej a nie z wiedzy "jak wciskać ludziom" kit i nimi manipulować.

...Albo co był kiedyś odcinek jak koleszka chciał kupić samochód do 2tys. Na poczatku był maluch,pużniej jakaś zastawia(czy coś,już nie pamiętam),skoda,

i na końcu mazda 626,była tak zniszczona że głowa mała,jeszcze podczas jazdy było słychac sprzęgło,ale oni ze to jest doskonały samochód i wogule...

Ja bym z tego wszystkiego wybrał Skode Favorit. Co to wogóle było za porównanie malucha do tej mazdy?! Kto to razem zestawił ze sobą? Chyba ktoś z dużym poczuciem humoru, a raczej żenującym poczuciem humoru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniakopel - nie chcę być nie uprzeujmy ale masz paskudny wizerunek - chodzi mi o tego człowieka w słuchawkach...

Nie da się tego g.... jakoś usunąć ? Please.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skoro tak wam to przeszkadzało już to zmieniłem.Ale wystarczyło to napisać mi na prywatnej wiadomości a nie robić of topic.A co właśnie do tematu myśle że ten Kornacki nie ma za dużej wiedzy na temat motoryzacji bo udowodnił to niejednokrotnie.......chyba ze gada to co TVN mu napisze w scenariuszu bo tak jak wpsomiałem w naszym kraju nigdy nie było i nie bedzie takiego programu jak Top Gear z wolnością słowa bo wszystko jest u nas opłacone.....nawet pewnie TVN zyje z tego że mogą czyjeś auta pokazać na sprzedaż a co najciekawsze 60% tych aut przyjechało z Włoch co jeszcze bardziej potwierdza moją teze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

http://tvnturbo.pl/1,199,8,25325396,70338066,2091093,0,forum.html

 

Oficjalne oświadczenie redakcji Z.K II :

 

W związku z licznymi oskarżeniami związanymi z naszym ostatnim odcinkiem, postanowiliśmy wydać oficjalne oświadczenie.

 

Peugeot 406 pokazany w programie jest egzemplarzem wyjątkowym. Został sprowadzony dla dyrektora jednej z dużych firm komunikacyjnych. Jego aktualny właściciel powiadomił nas, iż jego moc jest wyższa niż nominalna i wnosi 120KM. Moc ta, jak twierdzi właściciel, została potwierdzona na hamowni. Nie mamy prawa podważać tej informacji, bo to oznaczałoby, iż nie wierzymy właścicielowi.

 

Jeśli chodzi o zarzuty związane z informacją o wymianie pasków w samochodach marki Opel, to pragniemy wytłumaczyć, iż wypowiedź dziennikarza ma charakter dwudzielny. Najpierw podaje on informacje ogólne o modelu, a dopiero później odnosi się do konkretnego egzemplarza. Dziennikarz mówiąc o wymianie paska, chciał przekazać ogólną poradę eksploatacyjną. Fakt jest faktem, uszkodzenie tego elementu może doprowadzić do zniszczenia jednostki napędowej.

 

Często w wypadku samochodów w komisach, trudno jest jednoznacznie ustalić rodzaj silnika pracujący pod maską, co związane jest np. z brakiem dokumentacji. Wtedy też opieramy się o informacje od właściciela komisu, lub właściciela samochodu.

 

Bardzo przepraszamy za wszelkie błędy i niedomówienia. Jesteśmy tylko ludźmi.

 

Redakcja Z.K II

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HEHEHEHEHEH "WINNY SIę ZAWSZE TłUMACZY!!" to naprawde zaginaja mnie tym co piszą:wesoly:;/ opierają się na tym co ktoś im niby powie.....a w to napewno nie uwierze...dla nich najlepiej wszystko zwalić na kogoś a nie przyznać się do swojego błędu.

 

[ Dodano: Sro Gru 06, 2006 22:03 ]

""Często w wypadku samochodów w komisach, trudno jest jednoznacznie ustalić rodzaj silnika pracujący pod maską, co związane jest np. z brakiem dokumentacji. Wtedy też opieramy się o informacje od właściciela komisu, lub właściciela samochodu.""

 

Co za wykręty....kurde chyba jak się otwiera maske to można stwierdzić czy silnik ma turbo czy też nie.....ale paranoją już jest gapieienie się na silnik i powiedzienie" silnik jest wolnossący"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jeden wielki syf i już nie mam zamiaru tego oglądać bo po co się denerwować.Zauważyliście że jak był odcinek z maluchem to nie podali ceny na malca, dziwne bo zawsze podają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności