Skocz do zawartości

Polerowanie Alufelg


Gość marekww33

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

... szkoda że wszyscy zapomnieli o jednej bardzo ważnej rzeczy ... otóż utlenianie się aluminium. Te wspaniałe efakty jakie ludzie zamieszczaja na forum sa fotografowane zaraz po polerce, inaczej sparawa wyglada po miesiacu kiedy juz sie nie przy tym nie robi - tego oszalamiajacego blasku juz nie ma.

Woda przyspiesza utlenianie i zaraz po deszczu lepiej wycierac felgi. Znam judzi którzy wcieraja jakies oleje i inne specjaly w flegi ale to wychodzi w jezdzie na zakurzonych drogach i tak w kolko ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cutin, masz rację,ale do tej pory śmigałem po deszczu,błocie itd. nie wycierałem jak były mokre,ogólnie nie latałem nad felami jak nad jajkiem.Od czasu polerki (ponad miesiąc) wymyłem je tylko raz i zabezpieczyłem takim środkiem do felg firmy K2 o nazwie "Aluchrom" i w zasadzie to wszystko,jak na razie się trzymają .

Zdjęcie zrobione dzisiaj

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

zabezpieczyłem takim środkiem do felg firmy K2 o nazwie "Aluchrom" i w zasadzie to wszystko,jak na razie się trzymają .

hmm może i to w pewnym sensie przedłuża połysk felgi albo po prostu stopu aluminium bo od tego to też m.in. zalezy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko,że jednak zaczynam zastanawiać się nad lakierowaniem,wszystko jest oki,tylko psi mocz!!! masakra,nie pomaga żaden wosk,od razu śniedzieje!!! ehhhh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności