Skocz do zawartości

tylna wycieraczka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma tylną wycieraczkę przerobioną na tryb przerywany-czasowy? chętnie dowiedziałbym się jak to zrobić(czyli jakiego przekaźnika użyć?).A może macie taką od nowości??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy fabrycznie nie masz przerywanej pracy :lol:

W zasadzie tylna wycieraczka w innym trybie(np. ciągłym) nie pracuje - po sprysnieciu chyba powinna machnąć...

Nie masz instrukcji :lol::rotfl:

Looknij ....http://forum.opel24.com/printview.php?t=24786&start=50

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Czy fabrycznie nie masz przerywanej pracy :wink:

W zasadzie tylna wycieraczka w innym trybie(np. ciągłym) nie pracuje - po sprysnieciu chyba powinna machnąć...

Nie masz instrukcji ;(;/

Looknij ....http://forum.opel24.com/printview.php?t=24786&start=50

 

sorki,trochę mnie nie było ,więc odpisuję z opóźnieniem; masz astrę więc nie wiesz o co kaman;myślałem że to usterka mojej agili ale zapytałem oto na parkingu innego posiadacza agusi i okazało się że on też ma tylko tryb pracy ciągły.

dlatego nie bez przyczyny rzuciłem temat przeróbki na tryb przerywany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz astrę więc nie wiesz o co kaman;

... ;( to nie pierwsze auto jakim jeżdżę i zawsze spryskując tylną szybę wycieraczka machała - bez trybu ciągłego ... zaskoczyło mnie pytanie o oczywistość dla mnie...

Czyli u Ciebie można załączyć tylną wycieraczkę bez spryskiwacza ;/ I będzie chodzić jak z przodu - bez przerwy :)

Mam kolegę z agilką to się dowiem ...Pozdro...

:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

... to nie pierwsze auto jakim jeżdżę

właśnie ,ja też "zaliczyłem" sporo autek,w tym jedno "oszołamiające" i wprowadzające w osłupienie wielu mechaników-Oltcit Club. Ale z wycieraczką Agusi jest tak jak napisałem ;szkoda n,ze inni forumowicze zlewają temat i nie potwierdzają tego faktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wycieraczką Agusi jest tak jak napisałem

... tak, wypytałem kolegę.... TTTM, ale jak sądzę można to zmienić... najlepiej byłoby nawiązać kontakt z kolegą Cyber duck - to elektronik i zrobi schemacik do przerywacza wycieraczek...

Kiedyś były takie ,,kostki'' aby zamontować do malucha... i mieć pracę przerywaną :lol:

Albo podpatrzeć jak np. w astrze jest zrobione machanie wycieraczek po sprysknięciu ...

Nie sprawdzałeś czy nie ma takiego elementu w takich zestawach ,,do samodzielnego montażu'' - na necie jest taki sklep.... zapomniałem nazwy... Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

właśnie dlatego ,że nie mam wprawy w przerabianiu elekktryki chciałem "pójść na skróty" i zaprząc do pracy i myślenia forumowiczów,może ktoś już przerobił wycieraczkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności