Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, nowy jestem ,nie bić :} serio: gdzie w okolicy warszawy -dokładniej legionowo serock naprawić skrzynie automatyczną w omedze -- 5hp18 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość max-ell

Nie wiem jeszcze co Wam polecić, ale na pewno mogę odradzić Nextim na Modlińskiej.

Człowiek, który nie ma pojęcia za wielkiego o motoryzacji zostanie naciągnięty na bank na wymianę części, których nie musi wymieniać, o kosztach już nie wspomnę ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Ostatnio pałętałem się po różnych warsztatach, ale zmieniłem miejsce zamieszkania, a z opinii drogich forumowiczów widzę ze np ten na ul. Hery jest polecamy, a tam mam całkiem niedaleko i tak się zastanawiam czy na prawdę warto ?

 

A tak poza tematem, to kilka ładnych latek przejeździłem astrą1 - bardzo polecam. Przesiadłem się na astrę3, w nadziei ze będzie tylko lepiej i niestety niemiła niespodzianka... Przez pół roku użytkowania mniej więcej tyle problemów co astrą1 przez 2 lata - może po prostu pechowo trafiłem :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam, :/

jestem owym posiadaczem Sintry 2.2.Gdzie najlepiej wymienic pasek rozrządu i czy koniecznie musi byc oryginał :/:/:/ .

Dzięki i Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Jestem nowy. Od jakiegoś czasu serwisuję swoją Corsinkę w Feu-Vert przy Puławskiej oraz Braci Wagów na Ursynowie i jestem zadowolony. Rozrząd itp robią w całkiem dobrej cenie. Dali mi książkę przeglądów i przepatrzyli auto za 1zł jak byłem 1 raz. Nie miałem przekonania do takich serwisów ale ich się już nie boje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A ja bym prosił o namiar na jakiegoś NORMALNEGO mechanika z Marek pod wa-wa.

 

Dobry i niezbyt drogi oczywiści:)

 

Korzystałem z automark ale dla mnie to ..... ah nie warto gadać więcej tam nie pojadę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił o namiar na jakiegoś NORMALNEGO mechanika z Marek pod wa-wa.

 

Dobry i niezbyt drogi oczywiści:)

 

Korzystałem z automark ale dla mnie to ..... ah nie warto gadać więcej tam nie pojadę.

Witam, jeden z użytkowników polecił mnie zakład Opel Serwis znajdujący się w Kobyłce.

http://www.opel-serwis.pl/

Dzisiaj zostawiłem tam auto z baaaardzo długą listą usterek więc jak je odbiorę to będę mógł powiedzieć coś więcej o ich usługach.

Podobno są dobrymi fachowcami, a ja po moich poprzednich doświadczeniach wolę nie ryzykować partactwa.

Oprócz tego od użytkownika lakers67 dostałem namiary podobno na też dobry warsztat w Zielonce:

Zielonka ul.Marecka 73 (przedłużenie ul.Fabrycznej od strony Marek)

telefony 501-435-921/31 i 227719887.

Także mam nadzieję że pomogłem :( Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności