Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mandarynka

No właśnie. Gdzie w Warszawie a w zasadzie jej południowej części, Piasecznie albo okolicach, można przejrzeć klimatyzacje? Opla zakupiona na początku roku bez działającej klimatyzacji, a teraz z by się przydało, żeby działała. :(

 

Chodzi o sprawdzenie czy działa, odgrzybienie i nabicie. No i oczywiście jakby coś było nie tak, to tanią naprawę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fantaziro

Mogę również polecić opel serwis w Kobyłce (tel -501063673)

Właśnie wracam. Byłem odblokować komputer w mojej Astrze i gdyby nie małe nie przyjemności podczas drogi dojazdowej (jakiś pajac chciał połasić się na mój samochód) to byłbym wniebowzięty.

Jeździłem z tym po innych warsztatach i nikt mi tego nie zrobił, a tutaj cyk pyk w 10 min gotowe.

Planuje tam wstawić samochód na montaż kamerki cofania jakoś po świętach to wypowiem się także w tej sprawie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Pawel1924

Witam, może ktoś polecić mi warsztat gdzie serwisują klimę... (w okolicy MAREK)

 

Jakiś czas temu napełniłem ją (maszyna wykazała że jest szczelna) i po paru dniach przestała działać (jednak była nieszczelna )

 

Tam gdzie napełnili powiedzieli że widocznie rozszczelniła się po napełnieniu.

 

Pojechałem na sprawdzanie szczelności okazało się że, ucieka ciśnienie spod zaworka na osuszaczu.

 

Wymieniłem cały osuszacz i zaworek.

 

Teraz chciał bym jechać gdzieś gdzie jak nabije klimę a ona po 3 dniach przestanie działać to niech dadzą jakąś gwarancję, a nie że znowu maszyna wykaże że szczelne a będzie inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vodka40

Witam, może ktoś polecić mi warsztat gdzie serwisują klimę... (w okolicy MAREK)

 

Jakiś czas temu napełniłem ją (maszyna wykazała że jest szczelna) i po paru dniach przestała działać (jednak była nieszczelna )

 

Tam gdzie napełnili powiedzieli że widocznie rozszczelniła się po napełnieniu.

 

Pojechałem na sprawdzanie szczelności okazało się że, ucieka ciśnienie spod zaworka na osuszaczu.

 

Wymieniłem cały osuszacz i zaworek.

 

Teraz chciał bym jechać gdzieś gdzie jak nabije klimę a ona po 3 dniach przestanie działać to niech dadzą jakąś gwarancję, a nie że znowu maszyna wykaże że szczelne a będzie inaczej.

Hej,

 

Jeśli zależy Ci na tym, aby zrobić dobrze klimę (i nie tylko) to polecam Ci człowieka u którego sam serwisuję swojego Asterixa, a i niektórzy moi koledzy oddają swoje auta w jego ręce. Znajduje się w Warszawie całkiem niedaleko Marek, mianowicie na ulicy Ostródzkiej 182 i na imię ma Sebastian. Generalnie jesli cokolwiek się by działo z autem po wizycie to nie ma żadnego problemu aby to poprawić.

Jedyny problem to koniecznośc umawiania się z wyprzedzeniem, bo bliskie terminy to ma zwykle zajęte. Telefon: 513-133-002.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś polecić mi warsztat gdzie serwisują klimę... (w okolicy MAREK)

 

Jakiś czas temu napełniłem ją (maszyna wykazała że jest szczelna) i po paru dniach przestała działać (jednak była nieszczelna )

 

Tam gdzie napełnili powiedzieli że widocznie rozszczelniła się po napełnieniu.

 

Pojechałem na sprawdzanie szczelności okazało się że, ucieka ciśnienie spod zaworka na osuszaczu.

 

Wymieniłem cały osuszacz i zaworek.

 

Teraz chciał bym jechać gdzieś gdzie jak nabije klimę a ona po 3 dniach przestanie działać to niech dadzą jakąś gwarancję, a nie że znowu maszyna wykaże że szczelne a będzie inaczej.

Ze słyszenia jest dobry podobno warsztat w Ząbkach ul.Batorego 16.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Gdzie w Warszawie a w zasadzie jej południowej części, Piasecznie albo okolicach, można przejrzeć klimatyzacje? Opla zakupiona na początku roku bez działającej klimatyzacji, a teraz z by się przydało, żeby działała. :(

 

Chodzi o sprawdzenie czy działa, odgrzybienie i nabicie. No i oczywiście jakby coś było nie tak, to tanią naprawę.

Ja znalazłem warsztat na mokotowie ul.Podbipiety, w marcu wymieniałem u nich opony,teraz nabili mi klime w Astrze,ogólnie mogę ich polecić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serwisowałem samochód w autoryzowanym serwisie, ale po wymianie oleju (i kosztach tego "przedsięwzięcia") unikam tego miejsca jak ognia. Słyszałem dobre opinie o serwisie MPT przy Bitwy Warszawskiej 1920 r., niestety osobiście nie byłem tam. Na zmianę płynu chłodniczego byłem we wrześniu w serwisie pewnej firmy transportowej - prowadza dodatkowo serwis dla klientów indywidualnych, a teraz jeżdżę pod Warszawę, w okolicy Babic (w salonie chcieli wymieniać pompę układu wspomagania, a okazało się, że za mały stan płynu spowodował zapowietrzenie - po dolaniu płynu i odpowietrzeniu, kierownica kręci się jak masełko).

 

Usunąłem reklamę/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO omijam szerokim kolem

serwisuje sobie auto sam

drobne naprawy rowniez robie na miejscu

wiec jak ktos ma dosc placenia jak za zboze

to zapraszam do mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel1924

A ja mam taką zagadkę ;)

 

Wszędzie w internecie można spotkać porady dotyczące oleju w zbiorniczku chłodniczym...

 

Dużo ludzi poleca sprawdzić obecność spalin w zbiorniczku.

 

Ale gdy już szukam gdzie taki warsztat znajdę co to robią to nikt nic nie odpisuje...

 

Czy to może jest tak że wszyscy wiedzą że tak można ale nikt tego nie widział;)(robił)

 

A jak ktoś to robił to proszę napisać gdzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam poszukuje warsztatu w okolicach piaseczna / zalesia gornego / konstancina jeziornej. do sprawdzenia alternator, brak ladowania.

 

bede wdzieczny jesli ktos moze polecic dobry warsztat i opisac krotko wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności