Skocz do zawartości

nadkola


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem do sklepu z linku a oni do mnie iż sintra nie-ma tylnych nadkoli z tworzywa a tylko blaszane, wysłałem im numer VIN i czekam,

załatwiał któryś z Kolegów ten problem sam u siebie?

prosze o odpowiedż

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy słyszeliście Koledzy o metalowych tylnych nadkolach?u szpot są jedynie przednie

dzięki za info. właśnie szpot sprawdzał mi i

Witam

Więc tak jak pisałem w tych sam. nie występują nadkola plastykowe tylne.

Przednie występują jak najbardziej i podane ceny są właściwe.

Temat zamknięty.

 

Pozdrawiam,

Dariusz Szmigelski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość Piotr W-wa

Witam czy któryś z kolegów szczęśliwych posiadaczy SINTRY zamontował u siebie tylne plastykowe nadkola i czy takie są do tego wozu . Jeżeli tak to gdzie kupić .A może pasują z jakiegoś innego modelu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Dedan kupił ostatnio komplet.

Ale chyba jeszcze nie zamontowal.

 

Więc musisz go pytać co wie. ;)

Ola napewno wie wszystko. Tylko dziś na spot i amaretto pojechała .

Odpowie za dwa dni. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyyy noooo prosze cię :D żyje :P

 

Kolego, nadkola te co masz na allegro to raczej szpecą niz dodają uroku. Jedyne właściwe to oryginalne Irmschera ale są bardzo cieżko dostępne. Nówki nie do zdobycia, używki tez na wagę złota. Jutro jak będe na kompie to znajdę fotki.

Żadne nie pasują, tylko z Sintry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr W-wa

Tyyy noooo prosze cię :-D żyje :P Kolego, nadkola te co masz na allegro to raczej szpecą niz dodają uroku. Jedyne właściwe to oryginalne Irmschera ale są bardzo cieżko dostępne. Nówki nie do zdobycia, używki tez na wagę złota. Jutro jak będe na kompie to znajdę fotki. Żadne nie pasują, tylko z Sintry.

Mi to bardziej chodziło o nadkola pod błotnikami niz nakładki zewnętrzne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to musze zgłębić temat rano przy kawie i dam znać. :-)

Niestety te nadkola tylko z Sintry. Sprawdzając po numerach, nie ma zamienników.

 

Śmiem się tylko pokusić o stwierdzenie ze będą pasowały z Ventury albo Trans-sporta... co nie zmienia sytuacji iż i tak będzie ci ciężko dostać gdziekolwiek nowe.

Raczej tylko szrot i używki.

Czy są metalowe.... możliwe gdyż pojawia się tam rdza. A nie możesz sam sprawdzić na samochodzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy któryś z kolegów szczęśliwych posiadaczy SINTRY zamontował u siebie tylne plastykowe nadkola i czy takie są do tego wozu . Jeżeli tak to gdzie kupić .A może pasują z jakiegoś innego modelu?

No i tu pojawia się problem:

1. W samochodach zachodnich i z USA takowych raczej nie ma, nie stosowano ( ma wytrzymać ok 10 lat i tyle ).

2. Zbyt małe jest zapotrzebowanie by jakiś rzemieślnik takowe robił (ja się nie spotkałem choć szukałem).

3. Ciężko z czegoś dopasować na razie nie próbowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności