Skocz do zawartości

szukam dobrego, sprawdzonego mechanika we Wrocławiu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: sprawdzony i myślący mechanik we Wrocławiu poszukiwany.

Do bieżącego serwisowania Corsy C oraz ewentualnych /wypluć, odpukać!/ napraw.

 

Mieszkam przy wylocie na Warszawę, najlepiej te rejony.

 

Pozdrawiam

 

P.S. czas goni ... INSP miga ... ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

polecam mechanika na Rychtalskiej 4 (boczna Jednosci Narodowej) nie zdziera , szybko i sprawnie zna sie na opelkach :wink:

 

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 18:52 ]

Ja mam za to inne pytanko czy wie ktos gdzie we wroclawiu naprawiaja szyberdachy? Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam znm ten warsztat na rychtalskiej,tylko rzecz w tym ze za samo podlaczenie do kompa biora 180zl, i wedlug nich od tego trzeba zaczac.pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na rakowej. Niedaleko Ciebie skoro wylot na warszawę.

Nie pamiętam jednak, który to dokładnie numer.

Jadąc od strony miasta skręcasz przed zjazdem na koronę w uliczkę w prawo, następnie druga w lewo i drugi po prawej.

 

Robiłem u niego Astrę i jestem zadowolony. Cena też raczej przystępna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Mam pytanie, czy zna ktoś mechanika godnego polecenia od strony Nowego Dworu. Mam opla corse B diesel i przy dzisiejszym mrozie -15 stopni samochód odmówił posłuszeństwa. Muszę wymienić świece, chyba - nie znam się a samochodu nie mogę ruszyć z parkingu. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość wersowa

Jak w temacie: sprawdzony i myślący mechanik we Wrocławiu poszukiwany.

Do bieżącego serwisowania Corsy C oraz ewentualnych /wypluć, odpukać!/ napraw.

 

Mieszkam przy wylocie na Warszawę, najlepiej te rejony.

 

Pozdrawiam

 

P.S. czas goni ... INSP miga ... :D

Nastepnym razem spróbuj tutaj:

ul. B. Krzywoustego 278b Wrocław; nr do mechanika 604-425-626. Z tego co wiem pracował w saabie (a to to samo co opel) i zna się na rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość brumekalfa

Jak w temacie: sprawdzony i myślący mechanik we Wrocławiu poszukiwany.

Do bieżącego serwisowania Corsy C oraz ewentualnych /wypluć, odpukać!/ napraw.

 

Mieszkam przy wylocie na Warszawę, najlepiej te rejony.

 

Pozdrawiam

 

P.S. czas goni ... INSP miga ... :wesoly:

Nastepnym razem spróbuj tutaj:

ul. B. Krzywoustego 278b Wrocław; nr do mechanika 604-425-626. Z tego co wiem pracował w saabie (a to to samo co opel) i zna się na rzeczy.

Witam, jestem nowy na waszym forum i zapewne moje zdanie jest mało istotne, ale przynajmniej spróbuję wam przekazać kilka info na temat warsztatów. Jeśli chodzi o mechanika dobrego, taniego..ciężko w zależności od rodzaju naprawy czy jest to elektryka, silnik..czy jeszcze coś innego. ja mam omegę 3.0lv6-wiecie jak ona się psuje, koszmar ale bardzo jestem do niej przywiazany, dramatem były serwisy szczególnie że zepsuła się zawsze poza miejscem zamieszkania-złoiśliwiec jeden:( kiedyś popsuła mi się w Szczecinie a jako że jestem z Wawy to wiecie ...znaleść coś rozsądnego graniczy z cudem. Więc doktor google i jazda. wpisałem warsztat szczecin i wyskoczyła mi nazwa motointegrator, zrobiłem klik klik i trochę mi się rozjaśniło. jest tam baza warsztatów z jakąś jakością,perfect serwis, q-serwis- to chyba jest jakaś wyznacznia jakości? do czego dąże , wklepałem województwo w wyszukiwarce i włoala...warsztaty przede mną do tego na tej stronie można wybrac usługi . Mają chyba podpisane jakieś umowy bo tanio wymieniłem klocki i tarcze. do tego sam sobie wybrałem części i miałem wgląd do cen. nie wiem moze warto znac taką stronę?? minusem tej platformy jest to , że trochę trudno się po niej poruszać jak się nie zna podstawowych parametrów samochodów . podam wam link do strony . mam nadzieję ze się przyda. www.motointegrator.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Żeby nie zakładać nowego tematu, to napiszę tutaj.

 

Potrzebuję wymienić termostat we Wrocławiu - czy ktoś z forumowiczów może to robił? W warsztacie gdzie zazwyczaj robię zaśpiewali mi 350 pln i coś mi się to nie podoba, bo ostatnio sporo sobie liczą za każdą pierdołę i jakość ich pracy dość spadła.

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności