Skocz do zawartości

Jaki ASO w Wawie i okolicach?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

jvc73 u kogo naprawiasz swoją brykę. Zawsze to lepiej pojechać do sprawdzonego mechanika.

Mam sprawdzonego gościa, robię cały serwis u niego i jadę tylko na oryginalnych częściach. Jakbyś potrzebował namiarów to pisz na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
Gość pawel31

Polecam VIP Auto w Konstancinie. Robię u nich 2 auta (opla i subaru) i jestem zadowolony.

 

Sprawdzałem i jako ASO mają najniższe stawki w Wawie. Skusiło mnie kiedyś żeby do nich zajrzeć na przegląd klimy (z Ursynowa blisko), jako że wszystko się udało korzystam też z innych ich usług.

 

Jak na ASO są dziwnym serwisem bo oprócz OPLA mają też autoryzację SAAB'a i aut amerykańskich, ale może dzięki temu czasami robią też rzeczy w subaraku.

Adres strony http://www.opelwarszawa.pl/ są po prawej za Biedronką jak się wjeżdża do Konstancina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam VIP Auto w Konstancinie. Robię u nich 2 auta (opla i subaru) i jestem zadowolony.

 

Sprawdzałem i jako ASO mają najniższe stawki w Wawie. Skusiło mnie kiedyś żeby do nich zajrzeć na przegląd klimy (z Ursynowa blisko), jako że wszystko się udało korzystam też z innych ich usług.

 

Jak na ASO są dziwnym serwisem bo oprócz OPLA mają też autoryzację SAAB'a i aut amerykańskich, ale może dzięki temu czasami robią też rzeczy w subaraku.

Adres strony http://www.opelwarszawa.pl/ są po prawej za Biedronką jak się wjeżdża do Konstancina.

 

Też polecam Vip Auto w Konstancinie - nie miałem jak dotychczas problemów a klimat zupełnie inny niż w "polmozbytach"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie,

szukam sprawdzonego ASO do naprawy/wymiany pasów bezpieczeństwa w chevrolecie epica. Piszę tutaj, bo forum chevroleta słabo funkcjonuje. Już wiem, że w aso przepłacę, ale obawiam się wymiany pasów w zwykłym warsztacie.

Ktoś coś poleca? Wybierać mogę wśród tych: http://www.dealer-network.chevroleteurope.com/dealer-network/dealerLocator.htm?execution=e1s3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

szukam sprawdzonego ASO do naprawy/wymiany pasów bezpieczeństwa w chevrolecie epica. Piszę tutaj, bo forum chevroleta słabo funkcjonuje. Już wiem, że w aso przepłacę, ale obawiam się wymiany pasów w zwykłym warsztacie.

Ktoś coś poleca? Wybierać mogę wśród tych: http://www.dealer-ne...?execution=e1s3

 

Link nie działa, ale każdy serwis Opla Ci to zrobi, nie jest to jakaś skomplikowana sprawa, więc nie musi być specjalnie dobry serwis, ale jak masz blisko, polecam Opla w Markach na Radzymińskiej przy M1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Do Ząbek niestety mam daleko, ale jak będzie trzeba to pojadę.

Link u mnie działa. Wyświetla listę ASO obsługujących chevroleta:

Autopol Mangalia 2

Abexim Połczyńska 10

Auto Żoliborz Radzymińska 334

Auto Żoliborz Rudnickiego 3

Nivette Lotnicza 3/5

Nexteam Modlińska 57a

 

O Mangalii i Modlińskiej czytałam tu na forum, że słabo.

Rozmawiałam telefonicznie z Lotniczą i Mangalią, bardziej fachowy mechanik na Lotniczej, na Mangalii nie działał system do sprawdzania dostępności części...

 

O tym ktoś coś słyszał: http://chevrolet.miniewski.pl/serwis.htm na 17 stycznia 32

Nie widnieje na stronie chevroleta jako ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Użytkowałem dwa nowe Ople z firmy leasingowej. Każdy po 4 lata i tylko w xxxxxxxxxxx. Uwaga: xxxxxxxxxxxxxx to wielka porażka. Kolega przyjechał po 2 latach użytkowania tylko na przegląd a auta już nie dostał spowrotem. Podobno miał poważną usterkę silnika. Nie wiem, nie znam się, nie komentuję - stwierdzam tylko fakt. Za to teraz auto te jeździ w Grójcu na grójeckiej rejestracji.... Rozpoznaję je po charakterystycznej nalepce na tylnej bocznej szybie pod folią przyciemniającą. xxxxxxxxxxxxxxxxxx: wymiana oleju i filtra na fakturze... bez wymianny oleju i filtra na przeglądzie (znak zrobiony przeze mnie na obudowie filtra+podstawa filtra - wkład wymiennny). Radzymińska: jedna wizyta przypadkowa - ocena neutralna. xxxxxxxxxxxxxxxxxx: fabryka... Pełna anonimowość serwisantów, brak zaangażowania w pracę. Podczas zgłoszenia usterki zaworu EGR - zostałem zcholowany z trasy do tego serwisu - usłyszałem od doradcy cyt. " no wie Pan, to tylko Opel Combo jakby Pan jeździł Vectrą to byłoby co innego" po czy nastąpiła z mojej strony dość mocna riposta. Minieski na 17-go stycznia: w zasadzie OK. krótki czas oczekiwania na przyjęcie do naprawy, telefon przed wymianą części, raczej nie naciągają. Ogólnie brak negatywnych doświadczeń. DixiCar w Raszynie: właśnie testuję. Pozdr.

 

Użytkownik zapozna się z regulaminem forum zanim znów umieści negatywne opinie/rafaln1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności