Skocz do zawartości

Uczciwa cena za tą Calibre


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zastanawiam sie jaka może być uczciwa cena za taką Calibre, czy tą którą dałem nie jest wygórowana a może nie potrzebnie umieściłem opis co wymieniałem?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=625746883

Jaką cene proponujecie bo zainteresowania na razie mam 0

 

Odrazu pisze że umieściłem link do allegro nie w celach reklamowych czy promowania, ale po konkretną poradę gdzie jest błąd!

Szansa że w trafiłbym na klienta na forum serwisu jest jak 1 : 10000000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mefistofeles

wydaje mi się, że jak na 93r to troche mały przebieg. A ta prawa strona troszke brzydko wyglada :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Masz na mysli tylne nadkole zapewne... korozja w Oplach to norma, ważne że nie zapuściłem jej a ugasiłem w zarodku,ale cena też jest proporcjonalna, jakby nie to mógłbym smiało wystawiać za 7kzł

Swoją drogą edytowałem aukcje i usunąłem to co mogłoby odstraszać na pierwszy rzut oka,dzięki i za to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

Tu nie chodzi o nadkole a raczej o obity błotnik :)

 

[ Dodano: Pią Maj 08, 2009 18:43 ]

Swoją drogą edytowałem aukcje i usunąłem to co mogłoby odstraszać na pierwszy rzut oka,dzięki i za to?

To raczej zły zabieg. Jeśli ktoś chce kupić auto niech od razu widzi wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mefistofeles

Tu nie chodzi o nadkole a raczej o obity błotnik :)

 

[ Dodano: Pią Maj 08, 2009 18:43 ]

Swoją drogą edytowałem aukcje i usunąłem to co mogłoby odstraszać na pierwszy rzut oka,dzięki i za to?

To raczej zły zabieg. Jeśli ktoś chce kupić auto niech od razu widzi wszystko.

 

Dokładnie. Bo potem przychodzi oglądanie i albo cene drastycznie opuszczasz albo klijent odjeżdża mpk 8)

 

PS. Bardzo źłe zrobiłeś usuwając to zdjęcie pokazujące prawy blotnik :) takie wady właśnie się pokazuje aby zaskoczenia nie było

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Klient niech sobie wraca czym chce dla mnie może nawet nie MPK a z buta.

Grunt to przyciągnąć klienta czasem samochód w rzeczywistości duzo lepiej wygląda niż na zdjęciu.

Za to jedna wada na zdjęciu może skreślić całe zainteresowanie.

Co do tego że moge stracić na cenie, w 16 letnim samochodzie wszystko można znaleźć o wszystko sie czepić, u mnie pomimo nowej uszczelki pod pokrywą zaworów wciąż sączy sie olej jakiś wiejski filozof może czepić sie choćby o to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

andrzejac, twoja logika wydaje mi się dziwna. Chcesz, żeby klient dowiedział się tylko o zaletach samochodu, a ukrywasz spory defekt... Tak robią kiepscy handlarze.

To nie jest uczciwe rozwiązanie. Moim zdaniem to jest oszukiwanie klienta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gościu jak mi sprzedawał Cali rok temu tym sie nie przejmował, przez rok włożyłem ponad 4tyś, stan auta jest o niebo lepszy niż wtedy przynajmniej od strony mechanicznej.

Jak każdy kto sprzedaje auto nie kieruje sie morałami a jak najszybszą sprzedażą tym bardziej że mam już kase na dużo dużo lepsze auto

 

P.S. sprzedaje auto po kosztach kupna bo właśnie za tyle kupiłem, na swoim wkładzie postawiłem krzyzyk więc kto tu kogo robi w Ch.... robie prezent dla kogokolwiek z ulicy sprzedając auto po remoncie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

Wrzucasz kilka podstawowych fotek - przód, boki, tył, z jedno wnętrze - jeśli piszesz, że opony nowe to fotka zbędna. Jeśli są jakieś doraźne usterki - opisujesz, więcej szczegółów w razie pytań na telefon.

Auto ma swoje lata i stanu salonowego nie ma co oczekiwać.

Sugerowanie się co do stanu auta - tylko po fotkach to tylko dla desperata lub napaleńca ???

Odsłon sporo i ktoś wcześniej czy później będzie dryndał

a to że cena taka a nie inna, czy kolor mi osobiście się nie widzi - komuś może się podobać i się odezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności