Skocz do zawartości

Przerywa i szarpie na beznynie ( popma paliwa )


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Mam taki problem. Auto rano odpalam i pierwsze 2 km jade na benzynie i wszystko ok, przełączam na gaz i jade sobie dalej - do pracy -30 km. Auto stoi ok. 8 godzin po czym jak go odpale to znowu chce go zagrzac na beznynie i wtedy szarpie - po przelaczeniu na gaz wszystko ok. Czasami wywala mi czeka- na odczycie bledow pokazuje blad pompy paliwa ( napiecie ). Rada elektryka - dodac stp do czysczenia wtryskow i pojezdzic troche na benzynie. Rzeczywiscie pomoglo przejechalem jakies 120 km w sumie przez pare dni ( nic nie szarpalo ) po czym znowu dalem na gaz i po zgaszeniu i ponownym odpaleniu dalej szarpie. Mial ktos podobny problem? prosze o porady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czasami wywala mi czeka- na odczycie bledow pokazuje blad pompy paliwa ( napiecie )

Sprawdź kable do pompy, albo podejdź do pompy nowym kablem spod przekaźnika i pojeździj jakiś czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grisza197, mógł byś uzupełnić profil ,jaki konkretnie masz model opla .

Bo ten temat nadaje się do "silnik benzyna " tylko nie wiadomo do jakiego modelu go przerzucić :) , a wróżyć jeszcze się nie nauczyłem :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Profil uzupełniony. Dodam że jest to astra g. Zastanawiają mnie te kable o których pisze aspius. Czy jakby wina lezala po stronie braku styku gdzies nie byloby zawsze tego szarpania?? Szarpanie pojawia sie tylko po dluzszej jezdzie na gazie. Jak jezdze caly czas na benzynie to jest ok. moze to jakies ustawienia ze jest za duza rozbieznosc we wtrysku benzyny i gazu i zanim sie komputer przestawi ponownie na po gazie na benzyne to wariuje i tak szarpie?? moze ktos mial podobne doswiadczenia? nie wiem czy jechac z tym do gazownika czy do elektryka raczej. Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi. A temat umiescilem w instalacji lpg bo jest to zwiazane z gazem, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo jak napisalem wyzej jak jezdze tylko na benzynie zadnego szarpania nie ma.

Przeniosłem z działu lpg do działu benzyna / ko78

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności