Skocz do zawartości

Astra H felgi


Gość waterman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

letnie mam na felgach z ET 37 na allegro są teraz do kupienia z ET 41 czy będą pasować na koła

4 mm to nie problem,ale czy te felgi z allegro są tej samej szerokosci co twoje ?

Reszta parametrów jest też OK?Podaj Link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam Opla Astra 1.7 100km rok 2005 kombi ... obecnie mam oponki 205/55/16 na 16'' alumach.

 

na zime chciałem przejść na felgi 15''.

Przegrzebałem temat i uważam że felgi z linku poniżej powinny być OK.

 

Jednak proszę o potwierdzenie z waszej strony o słuszności wyboru ...

 

http://allegro.pl/4x-felgi-15-opel-astra-zafira-vectra-5x110-et35-i1260675439.html

 

 

z góry dzięki ;)

 

p.s1. pytam bo gdzieś tutaj wyczytałem, że problemem może być wielkość tarcz hamulcowych ... a ja nie mam zielonego pojęcia jakie mam.

 

p.s2. doszukałem się że auta z 2004 miały felgi 15'' ... a z 2005 juz 16'' :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam Opla Astra 1.7 100km rok 2005 kombi ... obecnie mam oponki 205/55/16 na 16'' alumach.

 

na zime chciałem przejść na felgi 15''.

Przegrzebałem temat i uważam że felgi z linku poniżej powinny być OK.

 

Jednak proszę o potwierdzenie z waszej strony o słuszności wyboru ...

Najlepiej sprawdzić w książce instrukcji obsługi jakie koła możesz do swojego modelu zastosować ale jak sprawdzałem to te z linku co podałeś będą pasować-6,5Jx15 ET35.Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już raz się pytałem o tę aukcję

http://allegro.pl/felgi-opel-4x100-15-nowe-krakow-serwis-i1266015560.html

ale ktos poddał w wątpliwość czy otówr cenrujący bedzie pasował.

Moja asta to III czyli H, felga mocowana na 4 sruby. Czy te fele 15" można założyć do mojej astry. Aktualnie mam 16"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam Astrę Classic f sedan z konca 1999r. Mam jedno pytanie do doświadczonych użytkowników: mianowicie chcę kupic alufelgi z oponami. Poradźcie mi jaki rozmiar jest najlepszy ? podobają mi się 15' czy wejdą ? jak szerokie mogą byc ? chodzi mi o to, żeby to wszystko ładnie wyglądało. dzięki za oppowiedz. pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek świeżo sprowadziłem astrę H 1,9CDTI 100KM z 2007 roku i stoi na kołach 205/55/16. Jako, że są tu różne różniste wymiary w tym poście pytanie moje czy koła 195/65/15 wejdą na tarczę hamulcową? Jakie ET powinno być na stalowych felgach? W briefie i na klapce od paliwa jest podany tylko wymiar opony na których obecnie stoi auto, a z tego co pamiętam w innych autach pisali też rozmiary zamienników... I drugie pytanie, dzisiaj myjąc auto zauważyłem że te koła wcale nie są aluminiowe tylko jakby stalowe z nakładką plastikową? Robili takie cuda? :wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :wino:

o ile wiem do wszystkich Z19 felgi co najmniej 16stki - a ta felga o której piszesz to taki oplowy wynalazek - "felga strukturalna" się to w ich papierach nazywa; całkiem nieźle wygląda a w sumie to stalowa felga z dopasowanym "kołpakiem" jest.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności