Skocz do zawartości

Opony-jakie polecacie na zime?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie jakie opony (Zafira- 195/65/15) warto kupić na zimę? Nie chcę przepłacać (do 230zł.).Co sądzicie o Dębicy Frigo 2, Kleberach Krisalp Hp2,Pirelli W. Carwing, Continentalach Ts 830, Firestonach Winterhawk itp. Pokonuje niewielkie odcinki , raczej bez gór, jazda bez szaleństw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojutrze zakupię Dębica Frigo 2 :beer:

 

Jeździłem przez kilka zim na Dębicy w Fiacie i byłem bardzo zadowolony, Klebery są droższe ale po co przepłacać ? Teraz Dębica wprowadziła Frigo 2 i róznica jest znacząca...

 

 

Ale oczywiście chętnie również wysłucham innych opinii :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear Ultra Grip 7+ 205/55/R16

To jest opona zimowa, która jeździ po lodzie...serio (a przy tym piszczy wtedy jak ...mokry palec na szybie) :beer:

Żegnajcie Michelin-ki i Dunlop-ki! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear Ultra Grip 7+ mają dobą opinie ale ich cena dla 4 szt to ponad tysiąc zł podczas gdy inne można kupić za 700-800 komplet .Przy naszych zimach może wystarczą gorsze.Może Dębice Frigo lub Frigo 2 (które lepsze ?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A ja zakupiłem Uniroyal MS Plus 66 195/65/15.

 

Zapłaciłem 172 zł za sztukę, na opony.com dostwa gratis. Normalne takie gumy kosztują ok 220 zł, teraz tam jest cena 182 zł ale promocja tylko do konca wrzesnia wiec sie spiesz.

 

Ja już je założyłem i jak narazie to super oponki. Cisza w aucie niesamowita, ciszej niz na letnich goodyearach no i komfort jazdy przy twardym zwieszeniu Zafiry tez bardzo dobry. Przy zakładaniu okazało sie że sa bardzo dobrze wyważone i trzeba małe ciężarki. Za tę cenę polecam tak jak i stronę opony.com. Dużo testów opini i super promocje oraz ceny.

 

Pozdrawiam

I zapraszam zafiraklub.pl

 

--------------------------------------------------------------

Dołączona grafika

 

[ Dodano: Sro Wrz 30, 2009 10:51 ]

A i jeszcze jedno opony z 19 tygodnia 2009 roku a to przy zimowych tez sie liczy i to bardzo.

 

---------------------------------------------------------

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ja już od paru sezonów jeżdżę na Fulda kristal Montero

muszę przyznać że ja też stałem się posiadaczem tej Fuldy,wczoraj pierwsze testy na śniegu oraz błocie pośniegowym no i również 5+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continentalach Ts 830

jest to najnowsza opinie i nie znajdziesz nigdzie opinii użytkowników o niej, ostanio byl test (w pewnej gazecie moto).

ostania zime jeździłem na Conti TS810- i jest to chyba jedna z lepszych opon na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności