Skocz do zawartości

dziwne odgłosy w okoliocach deski rozdzielczej


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

i ja się przyłączę...

 

odgłosy z ukl. wentylacji u mnie występują kiedy wentylacje i klime mam ustawione na A.

 

odnośnie trzasków w kokpicie to cholera mnie brała w obu moich astrach, szczególnie jak były nowe przy pierwszych tys. km. ktos na forum poradzil mi silikon w spreju taki jak do uszczelek i sprawdzilem-dziala po kilku dniach jak rozejdzie się po plastikach - to pewnik i możecie też w swoich brykach zapuścić wszystkie świerszcze, pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się przyłączę...

 

odgłosy z ukl. wentylacji u mnie występują kiedy wentylacje i klime mam ustawione na A.

 

odnośnie trzasków w kokpicie to cholera mnie brała w obu moich astrach, szczególnie jak były nowe przy pierwszych tys. km. ktos na forum poradzil mi silikon w spreju taki jak do uszczelek i sprawdzilem-dziala po kilku dniach jak rozejdzie się po plastikach - to pewnik i możecie też w swoich brykach zapuścić wszystkie świerszcze, pozdr.

Hej, czy możesz powiedzieć, jak/gdzie psikałeś tym silikonem? Czy rozbierałeś kokpit, czy po prostu wpuszczałeś spray w otwory?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak/gdzie psikałeś tym silikonem?

.. zanim zaczniesz rozbierac -popsikaj we wszystkie szczeliny - skrzypią ocierajace o siebie plastiki .... warstewka silikonu powinna pomóc ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silikonem do uszczelek zasikałem część licznika, kolumnę kierownicy wokół stacyjki, kokpit wokół radia-ostrożnie z CD-kiem i okolice schowka w szczególności wszystkie polaczenia plastkików. wszystko świecilo się -no wiecie jak. grubą flanelą przetarłem plastiki a po 2 dniach calą operację powtórzyłem. jeśli u Ciebie skrzypią plastiki = świerszczą to najlepszy jest silikonek lub inny tłusty spray. pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Kosmita999
popencjusz, Mam pytanie do Pana odnośnie tych dziwnych dźwieków spod deski jakby świerszczenia, czyli jak rozumiem w Pana samochodzie równieź one wystepują od nowości i jest to normlane, pojawiają się po otwarciu auta przed włożeniem kluczyka jak i po wyłączeniu samochodu i wyciągnieciu kluczyka pojawiają się co kilka minut? Takźe mam climatronica, choć moje auto z 2004 r i zastanawiam sie cały czas czy to normalne i tak ma być czy to jednak pęknieta jest ta klapka zmiany przepływu powietrza zew./wew. Pozdrawiam! :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Gość kuba1227

u mnie jest przypadek taki a mianowicie po wyłączeniu klimy climatronic odchodzi taki własnie dziek jakby dziwny odgłos dobiegający od strony deski rozdzielczej - coś pomiędzy delikatnym" metalicznym szuraniem" a "syczeniem" takiego ciężko to opisać po włączeniu przycisku ECO przestaje nastaje cisza i jest ok po wyłączam ECO dziek syczenie jak opisywałem wyżej co to może być :?:??

Edytowane przez kuba1227

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności