Skocz do zawartości

zamiana cd30 na cd70navi z kolorowym lcd


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

To juz widziałem dzięki. chodzi mi o dokładne info na temat wiązek anteny współpracy z automatyczną klimatyzacją. Podobno ogromny problem jest z niewylogowanymi urządzeniami ( takimi właśnie jak te z allegro ) wielkim kłopotem jest ich skuteczne wylogowanie i nie robi się tego techem. Kolejny problem polega na tym że dzisiaj pewien mistrz od Opli uświadomił mnie że te kolorowe wyświetlacze są bardzo awaryjne. Czy ktoś z Was ma coś do powiedzenia w tym temacie i jeszcze raz pytam o współpracę CID z radiami bez navi a komunikację z klimą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam

 

Takie pytanie mam w Astrze H radio cd 30 mp3 chciałbym wymienić na cd 70 navi + bluetoth.

Czy jest to wykonalne ?

Jezeli tak to co potrzebuje , mniej wiecej koszt takiej operacji.

 

Pomoze ktos ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca kolego

Radio ok

Wyświetlacz ok

Kabel RGB ok

Antena GPS ok

moduł bluetoth ?

Kumpel ma astre z CD 70 navi i wszystko ladnie dziala , a drugi signum i nie ma opcji telefonu, czy po dolozeniu modułu bluetoth ta opcja sama sie uaktywnia czy trzeba ja uaktywnic ?

Ramke tez trzeba wymienic bo nie jest taka sama przy wyś mono. można to gdzieś kupić osobno czy raczej szukac kompletu z radiem ?

No i czy bez problemu bedzie to dzialalo czy bez serwisu sie nie obejdzie.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po dolozeniu modułu bluetoth ta opcja sama sie uaktywnia czy trzeba ja uaktywnic ?

trzeba uaktywnic

 

Ramke tez trzeba wymienic bo nie jest taka sama przy wyś mono. można to gdzieś kupić osobno czy raczej szukac kompletu z radiem ?

czasem mozna znalezc aukcje samych ramek na ebayu (na allegro nie patrzylem) albo wyswietlacz z ramka... tyle ze modul bluetooth pasuje od innych modeli a ramka juz nie...

o ramke mozna sie spytac w aso...

No i czy bez problemu bedzie to dzialalo czy bez serwisu sie nie obejdzie.

bez serwisu sie nei obejdzie, ale to nie musi byc ASO...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, bylem w serwisie i mi troszke sprawe naswietlili, modul (nowy) to koszt ok 2000 zł + Radio z wyswietlaczem i okablowaniem 1500 zl + dodatki + serwis. to sie nie oplaca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość grzeskuu

czesc,

 

czy wymiana z cd30 na cd70 jest w ogole mozliwa ? co z rozmiarami malego wyswietlacza ? nie zmiesci sie to przeciez w kokpicie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności