Skocz do zawartości

Jakie opony, rozmiar - Astra I - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam

miałem nową astrę I 1,4 60 KM z salonu, i tam były założone opony 175 75 13, tak więc wydaje mi się że takie opony sa odpowiednie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam, proszę nie bić, ale ja jestem w tym zielona.

Jestem kobietą, jeszcze bez prawa jazdy, (w trakcie robienia), o autach nie mam bladego pojęcia, ale tata kupił samochód to trzeba się nim zainteresować, tym bardziej że jestem współwlaścicielem hihi

 

Jakie opony letnie do Astry Classic 1.6 ?

Dostałam wymiary 175/70/R 13".

Jaka marka najlepsza? Chcę aby dobrze sprawowały się zarówno na suchej jak i na mokrej powierzchni.

 

A i jeszcze jesli ktoś bedzie mieć sile To jakie felgi

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedziod życzliwych ludzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apiska - jesli szukasz niezbyt drogich opon to polecam DAYTON D 110 - albo 100

Niedrogie - mysle ze lepsze od polskich opon, opinie o nich są całkiem niezle - ja na nich juz 2 sezony jezdze, jedyny mankament, ze moze mogły by sie wolniej scierac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel- dziękuję za tak fachową odpowiedź :lol: Raczej jesteśmy skłonni do opon z średniej półki :-)

 

To teraz trzeba dobrać felgi, stalowe.

Jakie będą pasować do:

Kleber Viaxer,

fulda diadem linero

goodyear duragrip

dayton d110

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz trzeba dobrać felgi, stalowe.

masz wóz na zimówkach i chcesz dokupić następny komplet felg do opon letnich?Tak to mam rozumieć?Do classica weż felgi 14 i opony 175/65R14.

 

moje zostaly wyprodukowane na Rosje i na tamtejsze warunki dlatego byly tansze

skąd gość z wulkanizacji to wie,może są w 2 gatunku,ale na oponach nie pisze gdzie mają trafić,czy do Rosji,czy Tunezji. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi mamy stalowe, ale chcieloibyśmy aluminiowe i dotakich się przymierzamy, chociaż drogie są :lol: No ale to się pomyśli.

 

Hmm to już sama nie wiem, w serwisie powiedzieli ze 175/70/R13 hmm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi mamy stalowe, ale chcieloibyśmy aluminiowe i dotakich się przymierzamy, chociaż drogie są :-) No ale to się pomyśli.

 

Hmm to już sama nie wiem, w serwisie powiedzieli ze 175/70/R13 hmm

Jeśli chodzi o alu, to szczerze odradzam. Chyba że bardzo Wam zależy, żeby się polansować :lol: Doradzam pozostać przy jednym komplecie stalówek i dokupić do nich ładne Oplowskie kołpaki. A propos rozmiaru, to zawsze jest kilka fabrycznych możliwości. Vide:

http://opony.com/dobor_opon/index.asp

Być może w serwisie doradzili najbardziej ekonomiczny rozmiar dla Twojego silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności