Skocz do zawartości

Kapselki do alufelg sintry


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy od jakiegoś innego samochodu pasują kapsle do kół.

W serwisie opla 100zł za sztukę trochę dużo jak za kawałek plastiku.

Mile widziane pomysły jak zaślepić te wielkie dziury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na giełdzie samochodowej ludzie sprzedający kołpaki posiadają samoprzulemne loga danej marki. Są to takie trochę grubsze jakby z silikonu loga na kleju i tym napewno zatkasz te dziury. Pozatym kiedyś na tyn forum w tym dziale kol. opisał jak szukać na Allegro aby dostac takie zatyczki. On kupił z demontażu i była to śmieszna cena .

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym allegro to dobry pomysł ale trzeba mieć więcej szczęścia jak rozumu żeby trafić.Poza tym cena też potrafi być zaporowa.Widziałem kiedyś po 70 zł za sztukę.

Co do demontażu to też szukałem ale jak ktoś ma to razem z felgami i nie będzie dekompletował.Co do jakichś nieoryginalnych zatyczek to też jest problem ze względu na rozmiar dekielka w tych felgach.

Ja też nie mam dwóch dekielków ale zrobiłem (wyciąłem) sobie z gładkiego kołpaka plastikowego i wkleiłem (klej musi być elastyczny) zamiast oryginalnego.Gdyby tak jeszcze dokupić jakieś znaczki wyglądało by jak oryginał.Problem powstaje w momencie potrzeby odkręcenia koła bo trzeba je oderwać.

Ale jak trafi się okazja to kupie oryginalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawdź te :

http://moto.allegro.pl/item868187526_kapsle_dekle_dekielki_opel.html

te są na przyklejenie i o tych pisałem wyżej:

http://moto.allegro.pl/item869027788_nowe_dekielki_do_samochodu_marki_opel.html

Na giełdzie samochodowej za 4szt. zapłacisz taką cenę.

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega luk30, pyta chyba o zaślepki do oryginalnych kół sintry których rozmiar wynosi 17cm tj 170mm więc chyba pozostaje patent t0mall, i czekać na okazje kupna oryginałów w rozsądnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega luk30, pyta chyba o zaślepki do oryginalnych kół sintry których rozmiar wynosi 17cm tj 170mm więc chyba pozostaje patent t0mall, i czekać na okazje kupna oryginałów w rozsądnej cenie.

Widziałem wczoraj na allegro po 75zł sztuka, ja swoje okleiłem folą carbon nawet ciekawie to wygląda ,a oklejałem bo kupiłem w bardzo złym stanie ,ale teraz jest spoko :drunk: :drunk:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87df43a04a3fddf4.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W Gdańskiej fabryce jachtów Galeon zamówiłem kołpaki wykonane z aluminium koszt 4 sztuk wyniósł 100zł. Temat dogadałem z operatorem maszyny do ciecia wodą dodatkowo wycięte koła przetoczył w celu uzyskania rantu. Całość pomalowałem lakierem w aerozolu zbliżonym do koloru Alu ,a następnie przymocowałem za pomocą śruby 6 ze stali nierdzewnej. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności