Skocz do zawartości

Samoistnie włączające się radio Astra H


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Geloxxx, Nie strasz mnie.Na razie jest cisza i mam nadzieję,że tak pozostanie.Jak się włączy to dam znać,wtedy pomyślę o innym rozwiązaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość kuki2122

witam, napisze wam co się u mnie działo i jak sobie z tym poradziłem, a wiec radio samoczynnie się załączało nie zależne od niczego od taki kaprys ale zauważyłem ze zawsze próbuje czytać płytę rozwiązanie jest proste, wyjąłem radio, rozebrałem i odpiąłem sam napęd CD nie załączy się nie ma prądu:) teraz tylko spróbuje kupić jakieś radio na allegro i wymienię sam napęd pominę w ten sposób te nieszczęsne wylogowanie i zalogowanie na nowo radia bo to tylko sam napęd CD ale stresu już nie mam bo nie załączy mi się radio mogę sobie powoli szukać jakiegoś radyjka a jeśli chodzi o sam demontaż i montaż radia to naprawdę jest proste :)


Ps. to czy płyta była w środku czy nie nie miało większego znaczenia i tak się załączało samo z płyta i bez.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Chmm ciekawy temat. Akurat dziś mnie spotkało to samo. Silnik zgasł, wyszedłem z samochodu. Klik drzwi z pilota. Odszedłem jakieś10m od auta a tam słychać bum bum :-) Pomyślałem - przypadek. Teraz muszę się temu przyjrzeć. Oczywiście płyta była w środku. Oczywiście mikroczujnik wkładania płyty to pierwszy podejrzany. Jak tylko powtórzy się to jeszcze raz to rozbieram radio na części pierwsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

Akurat 2 dni wcześniej  wyciągnęłam płytę z napędu  i zaczęło się radio włączać.juz chciałam stacyjkale wymieniać.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Kasi Było podobnie ze 3 miesiące temu.

Pomyślałem - płyt nie używamy, to wywaliłem napęd.

 

Pomogło.

Do tydzień temu.

Radio znów grało sobie 3 dni.

 

Na razie odptaszyłem załączanie radia z zapłonem i na razie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze miałem radio CD70 i musiałem stać przy aucie aż zgasną zegary i radio samo się nie odpali, tak z 15sek. po zamknięciu. Są różne problemy przy słabym akumulatorze, ale i po wymianie na nowy, radio żyło własnym życiem. Opel czasem sam łączył się z bazą :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku nie gra tu roli.

Dwuletni załatwiło radio.

Nie pozwolę, żeby znów to sie stało, monitoruję, na razie odptaszenie działa.

Jak znów bedzie krzaczyć, to trza odżałować 1200 i zakupić andka.

Ja jezdem z andka zadowolony.

Żadnych problemów typu UWA, DIS czy innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie ten sam problem i zauważyłam że winą są wciśnięte wizytówki w otwór od płyt ,na panelu pokazywało mi Radio CD ,gdzie wcześniej tak nie było a Audio CD to co innego.Wyciaglam wizytówki i problem znikł .Kobieta musi sama też dać radę 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności