Skocz do zawartości

Gdzie tanio mozna załozyc gaz w okolicach lodzi ?


Gość konrado666

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Sprawdź tu http://www.taniajazda.pl/cennik.html sam nie montowałem, gdyż już miałem instalację, ale byłem parę razy na regulacji i byłem zadowolony. ten serwis jest na takiej uliczce odchodzącej od szczecińskiej. Jadąc od aleksandrowskiej jak się zaczyna las to po lewej stronie będzie uliczka, jest tam reklama, także dość łatwo trafić

 

[ Dodano: Sob Kwi 10, 2010 11:23 ]

i jak byłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może odświeżę temat ??? Bo potrzebuje wyszukać zakład, aby zamontować lpg I generacji do astry f na jednopunktowym wtrysku i silniku 8 zaworowym. Może ktoś ma sprawdzony zakład w Zgierzu lub Łodzi i okolicach?? Bo wiadomo zakładów dużo a montaż pozostawia wiele do życzenia.

 

Poprawiłam post/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam :beer:

 

Poszukuję solidnej firmy, w której założę gaz do Viki B, 1.6 16V , w okolicach Łodzi.

Chodzi mi o solidne wykonanie i rzetelną obsługę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szymon_1991Lodz

Najlepsza firma zajmująca się LPG w autach w łodzi to Stefanowski NA GAZ. Może nie są najtańsi ale zakładając tam gaz będziesz miał pewnosc ze wszystko będzie cacy. Sam miałem zakładany u nich gaz i jest tam naprawdę profesjonalizm...strona internetowa firmy:

 

http://www.nagaz.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

W związku z tym, że sam szukałem i chodziłem w kółko za gazem, mam dla was opcję do rozważenia.

Vectra B 1.6 16V 101KM

 

Zestaw KME:

- zbiornik w koło 55L BORMECH

- reduktor KME RED.1

- Elektrozawór/filtr OMB

- Wielozawór TOMASETTO

-Sterownik KME DIEGO (3)

- Wtryskiwacze gazu MAGIC JET

 

za 2300zł w Łodzi na ulicy Wydawniczej 5, firma zwie się "OKEY 1" Auto Gaz i specjalizuje się głównie, uwaga, w marce BMW...

Dlaczego tam poszedłem :?:

Widziałem instalacje u kolegi w e34 V8.

 

silnik przed:

zdjcie0125m.th.jpg

 

Poniżej macie fotki tego co zrobili - oceńcie sami czy warto.

 

p1050527o.th.jpg p1050528m.th.jpg p1050529x.th.jpg p1050531n.th.jpg p1050532.th.jpg p1050533a.th.jpg.

 

No i rzecz warta wspomnienia, po umówieniu na konkretny dzień oddałem auto przed 9 rano i było gotowe przed 16.

Zawór do tankowania mam w zderzaku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

potwierdzam, dobry warztat, wszyscy tam teraz jezdza, godny polecenia

Wydawnicza 5

Tez POLECAM !!! zalozylem do corsy c i jest OK. instalacjia jak i montaz wykonany precyzyjnie i dokladnie kable w koszulkach,wszystko ladnie izolacjia zrobione.dobre ceny moztazui serwisu. za 150zl robie 650km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności