Skocz do zawartości

Gdańsk warsztat samochodowy .


Gość czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czeslaw555

Witam,chcę polecić warsztat samochodowy.Znają się bdb. na swojej robocie ,nie naciągają na koszty ,można spokojnie zostawić auto nic nie "dołożą" od siebie .Warsztat znajduje się w Gdańsku na ul.Maki tel.do Szefa 601631963 p.Marek .Jak chcesz tylko coś sprawdzić ,skonsultować od ręki uzyskasz za darmo informację i poradę.Naprawiam tam swoje auta od lat i nigdy się nie zawiodłem .Śmiało możesz też powiedzieć że dzwonisz z polecenia Cześka.

P.S. Koledzy z naszego forum już korzystali z usług tego serwisu ,jestem przekonany że potwierdzą moją opinię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam, czy możecie mi polecić dobrego elektryka. Mam problem z autem i bez ingerencjii elektryka się nie obejdzie.

Z góry dziękuję, Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czeslaw555

Dobry elektryk ale nie za bardzo tani jest w Gdańsku na ul. Trakt Św.Wojciecha tel 583066662 Andrzej Tchórzewski ,zapisów nie ma obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" czynny od godz.8,00 .Jeżeli jednak potrzebujesz elektronika super fachman ,potrafi naprawdę dużo ,ceny ma umiarkowane , to polecam Marcina tel.508672514 jak dojechac dowiesz się od niego .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam kolegów oplowców, chciałem odświeżyć wątek i podpytać. Dostałem namiary od znajomego na warsztat nagengast na malczewskiego w gdańsku jako solidny i szukam opinii. Kumpel chwalił sobie solidność przy naprawie amortyzatorów nivo w swoim aucie. Ktoś coś podpowie może? Zna, kojarzy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
W dniu 4.02.2010 o 08:12, czeslaw555 napisał:

Witam,chcę polecić warsztat samochodowy.Znają się bdb. na swojej robocie ,nie naciągają na koszty ,można spokojnie zostawić auto nic nie "dołożą" od siebie .Warsztat znajduje się w Gdańsku na ul.Maki tel.do Szefa 601631963 p.Marek .Jak chcesz tylko coś sprawdzić ,skonsultować od ręki uzyskasz za darmo informację i poradę.Naprawiam tam swoje auta od lat i nigdy się nie zawiodłem .Śmiało możesz też powiedzieć że dzwonisz z polecenia Cześka.

P.S. Koledzy z naszego forum już korzystali z usług tego serwisu ,jestem przekonany że potwierdzą moją opinię.

 Odwiedziłem dzis pana Marka, terminy to zmora. Zadowolony tez do konca nie jestem, ale jutro mam nadzieje ze wyjasnimy sytuacje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności