Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

dokładnie jak u mnie powiedziano pierwszy tydzień kwietnia, tylko u mnie odrazu mówili, że 6-8 tygodni. Teraz jak dzwoniłem powiedzieli że samochód dopiero wchodzi na produkcje. Miłego czekania, co jest chyba najgorsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

 

jestem od 18.03.2010 szczęśliwym posiadaczem Astry IV z silnikiem 1.4T, zdążyłem już przejechać coś około 300 km. Zamówiłem samochód na początku lutego. Wrażenia z jazdy mam b. pozytywne, silnik przyspiesza b. ładnie z niskich obrotów. Jeżdżę dużo po mieście, myślę że to bdobry wybór, dwójka trójka w moim przypadku, im więcej jazdy na trzecim biegu z prędkością okolo 50 km na godzinę tym spalanie mniejsze, choć na razie jest coś w okolicach 10 litrów na 100 km, ale samochód w sumie przejechał dopiero 300 km. Ogólne wrażenie - super samochód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich,

 

jestem od 18.03.2010 szczęśliwym posiadaczem Astry IV z silnikiem 1.4T, zdążyłem już przejechać coś około 300 km. Zamówiłem samochód na początku lutego. Wrażenia z jazdy mam b. pozytywne, silnik przyspiesza b. ładnie z niskich obrotów. Jeżdżę dużo po mieście, myślę że to bdobry wybór, dwójka trójka w moim przypadku, im więcej jazdy na trzecim biegu z prędkością okolo 50 km na godzinę tym spalanie mniejsze, choć na razie jest coś w okolicach 10 litrów na 100 km, ale samochód w sumie przejechał dopiero 300 km. Ogólne wrażenie - super samochód.

Moze jakies fotki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

potrzeboje informacje na temat calego auta a w szczególnosci silnika jego budowy czyli ile ma czujnikow róznego rodzaju i gdzie sie znajduja , oraz jakie usterki wystepuja w tym modelu interesuje mnie to poniewaz planuje kupic od znajomego taki model i chcial bym wiedziec co sie psuje :D dzieki z gory .

 

Poprawiłam post/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

potrzeboje informacje na temat calego auta a w szczegulnosci silnika jego budowy czyli ile ma czujnikow ruznego rodzaju i gdzie sie znajduja , oraz jakie usterki wystepuja w tym modelu interesuje mnie to poniewaz planuje kupic od znajomego taki model i chcial bym wiedziec co sie psuje :D dzieki zgory .

Od znajomego?? ledwie wyszła czwórka a znajomy juz sprzedaje??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie chciał bym się dowiedzieć od tych którzy są już szczęśliwymi posiadaczami Astry IV 1.6 turbo jak to wygląda w praktyce ze spalaniem i jak ten silnik sprawuje się w codziennej ekspoloatacji ponieważ na początku czerwca odbieram własnie astre z tym silnikiem i jestem coraz bardziej przerażony opiniami na zagranicznych forach na temat ekonomi tego auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie musi spalić duzo,

silniki benzyna turbo charakteryzują sie tym, że jesli jezdzisz normalnie, delikatnie, to pali tyle co zwykły 1.4, pali natomiast duzo jesli wykorzystujemy moc auta w pełni.

pisałem z gosciem który ma corse D 1.6 turbo -192KM, i w trasie pali mu ok 7 litrów.

zreszta mój 2,0 turbo tez spali 7 jak bede jecahł 100km/h, a nwet ponizej 7 przy naprawde oszczednej jezdzie (sprawdzone na dyystanie 350 km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności