Skocz do zawartości

Czujnik Cofania


Gość KennyHC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Zaczynam temat o czujnikach cofania do samochodu meriva, poszukuję takie urządzenie a wiem ze na rynku motoryzacyjnym jest tego bardzo dużo i ciężko się zdecydować, jaki wybrać żeby był najlepszy.. Powód jest taki ze chce kupić 2 naprawa błotnika tylniego w ciągu 30 dni, dałem tylko samochód żonie... Poproszę was o pomoc wybranie dobrego zestawu tych czujników...Radzicie, jakie waszym zdaniem i dlaczego warto, bo tak na prawdę to nic nie wiem o tych czujnikach i na co mam zwracać uwagę a na co nie..

 

 

Dziękuję za każdą pomoc i posta.

 

 

Pozdrowienia z Piernikowa..:twisted:

 

Przenoszę do pozostałych.

Bo to nie dotyczy usterki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojej Mery kupiłem oryginalny zestaw czujników montowany do ramki tablicy rejestracyjnej. Montaż banalnie prosty, nic nie trzeba wiercić w zderzaku, oryginalna przejściówka do podłączenia w tylnej lampie. Nie ma żadnych wyświetlaczy i innych bajerów tylko głośniczek. No ale udało mi się to kupić na allegro za 200PLN-ów.

 

Jeśli chcesz jakiś dobry uniwersalny zestaw z allegro to polecam ten:

czujnik parkowania

 

Montowałem znajomym i u ojca - wszyscy zadowoleni z działania i bezawaryjności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie kupuj tanich podróbek. Mi po myciu samochodu w zime zaczeły wariowac ??? I aby sie nie zucały w oczy najlepiej je malowac i na to tez trzeba zwrócic uwage bo niewszystkie czujniki można malować ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelką pomoc..

 

Przeglądam te czujniki i zadecydowałem ze zakupię z kamerą i możliwością podłączenie jeszcze jednej z przodu, kurcze albo zmienię żonę albo nie będę dawał samochód jej, mam do roboty cały tył błotnik pęk. W tym miesiącu 3 razy przerysowała a 4 porządnie walnęła ze pękł błotnik

Albo taniej będzie jak kupie jej 126p.

 

Jak ciągnąc temat czujników to, który teraz poradzicie.. Możliwości podłączenie 2 kamer tył przód samochodu, z 8 czujek cofania 4 na tył i 4 na przód, oczywiście przy takich bajerach to LCD od 5" do 7"

 

Ciekawy jestem czy takie są.....

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapłacisz to wszystko będzie :beer:

 

Tylko tak sobie myślę, jak już zapodasz kamerki to po co czujniki? Tak na mój gust to na ekraniku będzie db widać czy już czy jeszcze nie i czujniki stają się zbędne.

 

A co do żony to nie złój się na nią za mocno, shit happens.

Jak kupiłem moją Mery to mama wjechała nią w murek pierwszego dnia, heh. :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak jak mówisz ze będzie nie potrzebne, ale wolę być bardziej przezorny niż potem wymieniać kolejne rzeczy. Tylko z ciekawości zapytałem się czy coś takiego istnieje a jak tylko kamery to, jakie i jaki komplet wziąć czy czujki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowaniem lusterka z tylu

mozesz powiedzic cos wiecej, gdzie te lusterka maja i jakie, moze jakies foto

 

 

KennyHC moze zamiast inwestowac w sprzęt weź :queen: na jakiś placyk i potrenujcie parkowanie :twisted:

bo jeśli sama tego nie obczai to żadne czujniki jej nie pomogą, a myśle ze nawet beda bardziej przeszkadzac, bedzie sie gapic w kaperke zamiast w lusterka i na boki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności