Skocz do zawartości

Do czego to wejście [foto]


Gość drverde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem a mianowicie czy może mi ktoś powiedzieć do czego jest owe wejście które zaznaczyłem na obrazku. Posiadam opla astre sedan z 1992 roku silnik 1.4 . ( pojemność 1389 / moc silnika 44 )

 

Dołączona grafika

 

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącze to może być do dodatkowego (wolniejszego) biegu wentylatora chłodnicy ( Astry GSI to miały). Napisz jakie kolory przewodów dochodzą do gniazda, a postaram się znaleźć w schematach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jak będę w pobliżu auta zobaczę jakie kolory przewodów tam są. Gdyż na chwilę obecną nie mogę sie do niego dobrać jest dosyć daleko zaparkowane a powód niżej:

 

-- nie chce zakładać kolejnego tematu ---- Chyba że trzeba to w takim razie założę

 

 

A mianowicie rozchodzi się o to że głownie chodziło mi o jedną rzecz. Gdyż miałem stłuczkę i wymieniałem lewą lampę ( przód ) wraz z kierunkowskazem przednim. I mam pewien problem, gdyż myślałem że podczas stłuczki coś odpadło ... i dlatego coś nie działa mi jak trzeba auto. ( stąd moje pytanie na wyżej foto ) Konkretnie na chwile obecną nie mam dostępu do auta jest trochę daleko zaparkowane od miejsca gdzie aktualnie jestem, ale jak będę to powiem jakie kolory są przewodów, lecz by nie zakładać następnego tematu mam pytanie bo raczej przez to nie jest bo jak rozumiem tam nic nie musi być podłączone ?

 

Chodzi mi o to że auto samo gaśnie po kilkunastu czasem po 50 metrach, czasem po 500 metrach, czasem po 3 km ... a mianowicie. Auto odpala ładnie za pierwszym razem gdy wrzucę 1, 2 auto działa poprawnie, ale gdy wrzucę np 3 i skręcam i wyhamowuję samochód naciskając sprzęgło i np zmieniając na 2 bieg auto, auto gaśnie ... .

Gdy auto "gazuje" jak najbardziej jedzie. Gdy auto gaśnie sa tzw "szarpnięcia" .

Gdy auto zgaśnie wyhamuje je do zera odpalam i znowu auto jedzie normalnie i aż do tzw "obniżenia" obrotów silnika auto działa dobrze. Więc moje pytanie co może być przyczyną gaśnięcia auta bez przyczyny ? Może to być np brudny filtr benzyny ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności