Skocz do zawartości

- - - - -

wspomaganie a prędkość w Agili

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   misci

misci
  • Forumowicz
  • 268 postów
  • Model:Opel Agila
  • Silnik:Z12XE
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 02 marzec 2010 - 22:32

Fakt, ale nie chwaliłeś się wiekiem damy. Na schemacie dla 2002r. jest wersja z czujnikiem przy kole.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#12 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 03 marzec 2010 - 12:00

no wlasnie i nie wiem jak to ugryzc teraz, tak sie zastanawiam czy wogole ten czujnik w kole zgra sie z moim ecu? pewnie jest jakis inny program w tych wersjach od 2002 roku , i moze nie zatrybic nawet jak sie wszystko zalozy z nowszej wersji

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#13 OFFLINE   misci

misci
  • Forumowicz
  • 268 postów
  • Silnik:Z12XE

Napisano 03 marzec 2010 - 14:35

Niestety może nie pasować. Szansa jednak jest, bo w układzie jest ten przetwornik częstotliwości. Z drugiej strony szybkościomierz jest elektroniczny, a to może znaczyć, że jest inaczej zaprogramowany. Jak pisałem, potrzebny będzie dobry elektronik, który wręcz zrobi stosowny przetwornik, co zbyt trudne nie jest. A przeróbka skrzyni też jest niepewna, bo nie wiadomo czy w środku są elementy współpracujące z czujnikiem. Prawdopodobnie ich nie ma, wiadomo - koszty.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#14 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 06:25

to prawda w skrzyni trzeba tez przelozyc slimaczek ktory jest pod czujnikiem , ale starą skrzynię mam więc obudowę mogę zdjąć , co do kosztów to 300 zł powiedział mi mechanik który przekladal mi skrzynie , jedyne pytanie czy bedzie pasować ? z zewnątrz jest to samo , myślałem ze ktos miał juz podobny problem , ale jak widać na forum chyba tylko ja jestem takim pechowcem

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#15 OFFLINE   mel8n

mel8n
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 23:05

Ja mam taki właśnie problem, czy udało ci się go jakoś rozwiązać???

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież