Skocz do zawartości

Insignia CDTI oznaczenie silnika


Gość Skfarek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę sie zgodzić z kolegą pracuje w aso opla, chevroleta i powiem ze 35% aut na serwisie to insignie naprawy przy malych przebiegach ktore nie powinny miec miejsca... np po zimie przyjezdzaly ze skorodowanymi wiazkami elektrycznymi. ciagle wymieniamy rury dolotowe turbo bo pekaja albo przepuszczaja na łaczeniach. psuja sie przyciski otwierania tylnej klapy. buczace i nie dzialajace elektrozawory turbo, ostatnio po 3500 km przebiegu przyjechała insa biturbo 4x4 z wibracjami przy predkosci miedzy 100 a 105 km/h. okazało sie ze siadł tyny most... insignia to porażka. nie polecam. pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam juz w swojej 101000 nabite naprawy: sorzeglo, dwumasa, dolot zawur agr.... moja to jest 2010 rok 160ps od 30 tys podniesiona na 184 ps i 420 nm....

 

:( niestety bezawaryjna to ona niejst ale nie jest najgorzej...

 

( jak zawsze sory za moje bledy ale od dziecistwa mieszkam w austri i pisze jak pisze)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ze nie wiekszasc kilometrow to autostrada.... troche po gurach bo mieszkam dosc wysoko... ale spokojna jazda dwumasa jak puszczalem i dodawalem gas szarpalo buda taki stuk.. w serwisie powiedzieli ze jak juz rozbieraja zeby sprzeglo wymienic wiec wymienilem odrazu. dolot ; jakies klapy polamane niewiem sam dokladnie a egr auto weszlo w tryp awaryjny i niemialo mocy po zajechaniu do asu padlo na agr.

O czym zapomnialem to klimatyzacja niechlodzila ( nieszczelonosc ukladu) przy przebiegu 81000

Jak narazie smiga i po chipe duzo lepiej jutro wzuce wykres z chamowni. przet i po

apropo mojej jazdy to niejezdze powoli a na autostradzie mozna powiedziec ze dosc szybko bo czesto mam sprzodu dwoje na liczniku i niemoge powiedziec ze go zamulam. serwis robie tak jak pokazuje samochud czyli mniej wiecej co okolo 30tys. km

Wedlug mie duza wada jest tapicerka szybko sie brudzi i czesto trzeba oddawac auto to czyszczenia. pozatym niewidac sladow wytarcia lub nadmiernego zurzycia nic niejest wytarte ale musze plastki ocenic na duzy minus twarde i czescza jak do polki jade na polskich drogach troche wkurza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

To co na klapie jest nie odpowiada stanowi fucktycznemu przeważnie.

Nie wiesz, jaki masz silnik???

Ja mam na klapie astra turbo GSI

Ile mam mocy?

 

Możesz pomylić się o 100KM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności