Skocz do zawartości

Usługi blacharsko-lakiernicze Lublin


Gość Senfi

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat blacharsko-lakierniczy na ulicy Liliowej 7 malowałem tam już 2 auta i jestem w pełni zadowolony. Nie trzeba czekać na termin, robota wykonana solidnie bez żadnej fuszerki a i cenowo w porównaniu z innymi miejscami gdzie chciałem oddać auto czasami nawet 50% taniej.

 

Jakby ktoś potrzebował kontakt 502439765

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Raffal2.0i

Ciekawe :roll: hmmm czy tam zrobią mi to co ja chcę czy całe elementy

np z lewej strony kant maski i takie tam pęknięcia w różnych miejscach

czy liczą za cały element???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam Zakład pana Arnolda w Lublinie, ul. Nałęczowska 207 (prawie koniec Nałęczowskiej - nie ma tabliczki, jest tylko numer i wjazd naprzeciwko zajazdu GOSPODA), tel. 502 396 888.

 

- blacharstwo,

- lakiernictwo,

- naprawy.

 

Miałam kolizję:

- uszkodzenie tylnego plastikowego zderzaka,

- uszkodzenie przedniego zderzaka,

- wgłębienie nad tylnym kołem,

- porysowana felga.

 

Nic nie szpachlował, połączył nie wiem jak, plastik, wyklepał wgłębienie nad kołem, polakierował zderzaki i element nad kołem, wypolerował felgę - cena prawie/zaledwie 1.000zł ( w innym zakładzie usłyszałam cenę 1.500zł.). Lakier dobrany idealnie.

Dodatkową zaletą jest terminowość !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ja mogę polecić zakład blacharsko-lakierniczy w Strzeszkowicach na trasie Lublin-Kraśnik jakieś 12 km od Lublina, prowadzi go p. Zbigniew ZDEB robiłem tam drobne poprawki w swoim aucie i jestem zadowolony z tego co zrobił

 

tel. 605-335-611

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Mogę polecic zakład lakierniczo- blacharski na ulicy BURSAKI 6G w Lublinie, malowałam tam samochód po tym jak wyskoczyła mi sarna na drogę wymienili mi maskę i pomalowali każdy element który musiałam wymienic tak, że wogóle nie widać że miałam jakiś wypadek. Robota wykonywana solidnie bez żadnej fuszerki i cenowo na kieszeń każdego w porównaniu do innych zakładów nie będe mówiła gdzi sporo taniej nawet do 50 %

 

 

Jakby ktoś chciał przedzwonić i sam się zorientować 501-560-410

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mogę polecić warsztat:

http://www.jartex.lublin.pl/

 

JARTEX
Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe
Jarosław Tatara

Czerniejów 58
23-114 Jabłonna

Tel.: 81 56 101 99
Kom.: 501 549 912

 

Robiłem kiedyś tam Skodę Felicie (wymiania klapy, naprawa nadkoli, konserwacja) i wszystko było super. Może nie jest tam najtaniej ale na prawdę solidnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności