Skocz do zawartości

Centralny zamek a automatycze domykanie szyb


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam oryginalny centralny zamek opla. W instrukcji wyczytałem, że kiedy dłużej przytrzyma się przycisk zamknięcia drzwi to szyby powinny się domknąć same. Ale u mnie tak nie jest. Czy może, ktoś z Was ma u siebie oryginalny centralny zamek i to testował?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

Jeśli posiadasz w aucie coś takiego jak moduł komfortu,

to możesz za pomocą przytrzymanego guzika w pilocie bądź kluczyka w drzwiach w ten sposób domknąć szyby, szyberdach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcel_kk

Jeżeli posiadasz centralny zamek w pilocie i masz funkcję domykania szyb po przytrzymaniu kluczyka to możesz sobie założyć domykanie szybek z pilota.

Wsadź kluczyk do zamka drzwi, przekręć w prawo, przytrzymaj i zobacz czy domykaja sie szybki. Ten manual jest do Astry, ale chyba wszelkie elementy są w Corsie.

Ja jeszcze nie zdecydowałem sie na to ugodnienie. Napisz jak Ci poszło.

http://www.astra.auto.pl/content/view/279/48/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeżeli posiadasz centralny zamek w pilocie i masz funkcję domykania szyb po przytrzymaniu kluczyka to możesz sobie założyć domykanie szybek z pilota.

Wsadź kluczyk do zamka drzwi, przekręć w prawo, przytrzymaj i zobacz czy domykaja sie szybki. Ten manual jest do Astry, ale chyba wszelkie elementy są w Corsie.

Ja jeszcze nie zdecydowałem sie na to ugodnienie. Napisz jak Ci poszło.

http://www.astra.auto.pl/content/view/279/48/

 

Witam. Mam centralny zamek z pilota ale bez alarmu. Domykanie szyb działa tylko z kluczya w zamku.

Itera chcę dołożyć sobie alarm któy będzie sią zabrajał z impulsu CZ. tak żeby wszystko szło z jednego pilota. To mozna jakoś odarnąć.

Ale chciałem jeszcze dorobić coś takiego żeby alarm domykał mi szyby z pilota. Jak to zrobić? W centralkach alarmowych jest wyjście na domykanie niewiem tylko gdzie się wpiąć w układ sterowania szybami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

witam chcialem zapytac posiadaczy corsy c czy opanowali sposób na domykanie szyb z pilota (po przytrzymaniu przycisku)
poniewaz corsa c nie posiada rec jak inne ople chcialem sie dowiedziec czy komus udalo sie w jakis sposob skonfigulowac warianty programu zamykania komfortoewgo szyb tak aby dzialalo to bezprzewodowo. po zmienie kodwania na index kodu 32......2 domykanie z pilota dziala ale nie dzialają kierunkowskazy jak powinny migaja 2-3 razy szybciej awaryjne tez i centralny lubi sie zawiesic i nie reaguje na pilota ze trzba wyjac bezpiecznik zeby dzialal od nowa pilot i zamek oplowski oryginalny komfortowe domykanie wlaczone z kluczyka dziala a z pilota ni tak jak powinno wiec indeks kodu obecny 15....1

 

 

jakby mial ktos jakis sposob bylbym wdzieczny

Edytowane przez mati11294

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Maniaczek

Witam

Także chcial bym sie dowiedziec czy ktos opanowal ten temat, po wlozeniu kluczyka w zamek drzwi i przytrzymaniu szyby sie domykaja ale z pilota niestety nie chca.

 

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gregor1992

Corsa C po lifcie 2006, po przytrzymaniu na pilocie zamykania drzwi szyby jadą do góry. Szyberdach niestety nie. Trzeba trzymać przycisk zamykania drzwi na pilocie cały czas dopóki wszystkie szyby nie dojadą do góry. Teraz nie kojarzę czy otwieranie szyb też działa z pilota ale chyba nie. Kolejna ciekawa funkcja to po zgaszeniu auta i wyjęciu kluczyków można na climatronicu wcisnąć AUTO i zacznie powiewać z nawiewu, dobre dla pasażera w zimę gdy kierowca musi gdzieś wyskoczyć na sekund 5- dosłownie bo nagrzewnica szybko się wychładza bez obiegu wody. W lato można wykorzystać ten trick z klimą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności