Skocz do zawartości

sprężarka łożysko


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość pisklesmoka

Mam jeszcze pytanie odnosnie wymiarow lozyska zewnetrznego do sprzegla klimatyzacji,wczesniejsze wymiary tzn. 62-40-20,6 okazaly sie nie te.W sumie wysokosc i wew.srednica jest ok ale zew. jest zaduza.w tabeli z wykazem lozysk do elektrosprzegiel sa srednice zew.57 a pozniej 62.

Moglby mi ktos podac dokladne wymiary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pisklesmoka

Ale te wymiary sa prawdopodobnie z lozyska wewnetrznego w sprezarce, a mi chodzi o zew. lozysko ze sprzegla klimatyzacji.Dzisiaj mi mechanik go nie wyciagnal (tego zepsutego), bo przylozyl te nowe i okazalo sie ze jest srednica zew. za duza.Probowalem suwmiarka zmierzyc srednice zew. i wychodzilo cos kolo 58 mm.Nasstepnie wszedlem na strone sklepu gdzie zakupilem to lozysko i tam maja tabele z wymiarami lozysk do elektrosprzegiel i zew. sednicy 58mm nie bylo tylko 57mm sr.zew. - 40mm sr. wew. i wysokosc 20mm i sklaniam sie ku tym wymiarom.

Ale prosilbym o jeszcze ewentualne potwierdzenie .

Edytowane przez daro
zbędny cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

 

łożysk, sprzęgła, sprężarki powietrza

(Opel Sintra)

 

41d84796be3ft.jpg

Niewiem czy zauwazyles, ale ja jako pierwsze zakupilem takie lozysko(62-40-20,6) i srednica zew. jest zaduza.Teraz kupilem 57-40-20/24(w tabeli z wykazem lozysk do elektrosprzegiel niemaja nic pomiedzy 62 i 57 sr. zew.) a i niewiem czy to bedzie pasowalo.

Na koniec dodam tylko ze jak ktos potrafi to bardzo prosze o pomoc w dokladnym podaniu srednic lozyska ze SPRZEGLA KLIMATYZACJI.

Wielkie dzieki za ewentualna pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Mam samochód Opel Sintra, jest sprężarka HARRISON-V5. Mając NSK 40BD49DU (nie oryginalna) - w Chinach.

W tabeli obrazu do łożysk sprężarki powietrza klimatyzatora.

 

61421f4b75bct.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę danych:

f9266160852cd003m.jpg

c34e01cc3b18125am.jpg

4be1d915522938a2m.jpg

Lub linki:

1- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9266160852cd003.html

2- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c34e01cc3b18125a.html

3- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4be1d915522938a2.html

Nieprościej by było z tym łożyskiem pojechać do sklepu i niech sami sobie sprawdzą , lub do ASO może tam wcale niejest takie drogie? Spytaj!

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności