Skocz do zawartości

nawigacja ASTRA IV


Gość lukixyz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukixyz

witam wszystkich,

jestem nowym forumowiczem wiec chcialem sie przedstawic

 

powiedzcie prosze jakiej firmy jest nawigacja w nowej astrze IV.

gosc z ktorym rozmawialem w salonie powiedzial ze to MapaMap.

 

dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam

lukixyz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem co to za salon ale weź go zmień dostawcą map jest navteq a system to poprostu produkt blaupunkta stworzony dla opla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukixyz

waldes, dzieki za odpowiedz

a powiedz mi czy ta nawigacja navteq jest dokladna jesli chodzi o nasz kraj?

 

[ Dodano: Nie Maj 16, 2010 16:45 ]

waldes, na jakim systemie chodzi ta nawigacja na blaupunkcie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie pokrycie obszaru polski jest ok w mniejszych miejscowościach masz ulice a w tych większych nawet pod dany nr domu cię doprowadzi ale jest mały problem z wyszukiwaniem nie znajduje po nazwie niektórych miejscowści tzn są one na mapie widoczne ale podczas wyszukiwania nie znajduje jej i trzeba ręcznie na mapie zaznaczać. Następny problem bardzo znikoma ilość POI a już o wypasach w stylu fotoradary zapomnij i nie można ich w żaden sposób dogrywać itp. Kolejny problem to brak możliwości kopiowania płyt są niesamowicie zabezpieczone więc jeśli wyjdzie nowa aktualna być może z poprawionym wyszukiwaniem mapa będziesz musiał ją kupić oryginalną za jakieś 500 zł lub nie wiem czy wiesz ale w zależności jeśli masz/zamówiłeś CD500 możesz wgrać do 1GB map do pamięci starcza to na całą europe lub DVD800 masz 2GB starcza na praktycznie te wszystkie kraje które oferuje w tej chwili opel i możesz taką płyte sobie jak znajdziesz od kogoś zgrać do systemu. Nie znam dokładnie symbolu systemu bo na wiele się to nie zdaje ale wiem że z ten sam system używa w nowych modelach wiadomo vauxhall brytyjska wersja opla i saab.Jeśli chodzi o mapy których wszędzie jest pełno od strszych opli CD70 i DVD100 nie są odczytywane przez nowy system.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywagacje o nawigacji w astrze 4 sa tutaj http://forum.opel24.com/astra-iv-silnik-14-turbo-ecotek-140km-vt44181,63.htm#397671

ale nie liczcie a dobre mapy od navteqa, jest z tego znany.ale zeby was pocieszyc to powiem ze jeszcze 3 lata temu byla jedna wielka biala plama...a teraz nawet nawet...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukixyz

waldes, bardzo dziekuje za szczegolowe rozwiniecie mojego problemu.

a czy jest mozliwosc zmiany navteq na auto mape?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukixyz

waldes, dziekuje za odpowiedz

 

na wakacje wybieram sie do Bulgarii.

Czy w nawigacji gdzie standardowo bede mial wgrana Europe Srodkowa beda główne drogi zeby dojechac do Bulgarii czy nawigacja doprowadzi mnie do konca Wegier i koniec drogi? Z tego co patrzylem na stone NAVTEQ to nie ma mapy Bulgarii.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wybieram się do chorwacji i sprawdzałem że zaznaczając split ręcznie na mapie wytycza trase do tego miejsca ale czy po wjezdzie w ten region nie zastrajkuje tego nie wiem może ktoś to sprawdzał? A w razie pożycze jakiś gps mobilny z wgraną chorwacją.

 

[ Dodano: Sro Maj 19, 2010 10:40 ]

P.S. Są już w necie dostępne mapy do dvd800 i ludzie piszą że działają

 

Poprawiłam post/Tajga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności