Skocz do zawartości

Radia współpracujące ze sterowaniem w kier. i wyświetlaczem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam słuchajcie, bardzo prosze aby ktos mi pomogł a mianowicie chodzi mi o wyswietlanie tytułow piosenek na wyswietlaczu mojej astry a dokładniej sprawa sie przedstawia w ten sposob ze gdy włanczam radio to na wyswietlaczu(TYM Z ASTRY) znika mi data zostaje godz a wiem ze w orginalnym radiu gdy znikała data to pojawiałay sie napisy z radia :twisted: i ja tez bym tak chciał mam opla astre 1.6i z 1992r i radio JVC KD-G321 i prosze o rade czy da sie tak zrobic jak bym chciał ?? czy jest mozliwe ?? jak tak to bardzo prosze o pomoc :mrgreen: Zgory dziekowka

Pozdrawiam :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Coś podobnego co jest na pierwszym zdjęciu z linku jaki podał JOszi. Urządzonko podłączone jest do gniazda zmieniacza w radyjku, a z drugiej strony z gniazdem w aucie. Moje radio to DEH4700MPB.

 

Wszystko rozumiem, tylko pytanie czy wyświetlacz też pionki obsługują ? czy tylko sterowanie..

 

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tylko, ze na starcie z zakresu syszalnego tracisz pasmo 15000-20000Hz, bo radia nie przenosza pasma powyzej 15kHz.

 

[ Dodano: Nie Sie 26, 2007 17:00 ]

sh0t - też obsługują wyświetlacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Mam pytanie z poprzedniego samochodu zostalo mi radio Pioneer P6900IB chcialbym zalozyc je teraz do VB i abym mial sterowanie w kierownicy i wyswietlacz tez pokazywal informacje z radia.

Czy jest taki interfejs, jezeli ktos ma to prosze o informacje i czy obsluguje to i to? jak sie nazywa, gdzie go mozna kupic?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej a ja dokupiłem do radia na kasety transmiter FM za 50zł +pamięć 1 GB za ok 60 zł i mam 13 godzin muzyki i pięknie chodzi.Pozdrawiam

Mozna cos wiecej na ten temat?

Jaki transmiter??

jak wyglada ta pamiec?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item262113924_samochodowy_transmiter_fm_odtwarzacz_mp3_a30p.html

 

na allegro tych transmiterow jest cala masa, nawet dobrej jakosci, jesli nie jestes melomanem nie odczujesz roznicy w dzwieku, bo one nie przenosza pewnych pasm dzialaja w swoim zakresie sle sa ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro tych transmiterow jest cala masa, nawet dobrej jakosci

Ja miałem okazję posłuchać podobnych wynalazków w samochodzie i odradzam transmitery.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, teraz i ja mam problem, ponieważ elektronika nie jest moją mocną stroną, nie wiem czego dokładnie mam szukać na Allegro by zafunkcjonowało sterowanie w kierownicy i wyświetlacz komputera w połączeniu z radiem Sony CDX-GT610U.

 

Doradźcie proszę :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności