Skocz do zawartości

Astra II 2.0DTI Sedan > 2002r


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, chciałbym sie zapytać czy Astra II z silnikiem 2.0 DTI w wersji sedan była produkowana po 2002r ? Bo z tego co mi wiadomo to w 2002r przeniesiono produkcje astry do Gliwic, po wprowadzeniu nowszej wersji. Czy w gliwicach produkowano taka wersje ? Poszukuje wlasnie astry sedan w okolicy rocznika 2002, jednak przyznam ze nie spotkalem sie z zadna, sa z 2001 i wczesniejsze. Aktualnie opel nie oferuje w polsce astry sedan z silnikiem 2.0 dti, niewiecie czy byly one oferowane na innych rynkach ? Moze zostaly jakies wyprodukowane w 2002r jeszcze przed przeniesiem produkcji do polski?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sa wersje sedan, jednak zadko spotykane np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2687632

 

Pytam bo zalezy mi na duzym bagazniku, mialem astre f sedan i sie przyzwyczailem :cry: Zapytam moze jeszcze czy wg was bagaznik w wersji g jest wystarczajacy ? Bo jesli taka wersja jakiej szukam nie istnieje to pozostaje mi hatchback lub sedan ale z benzyna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Astra II w sedanie i z tym silnikiem występuje , jedynie czego mogę mieć wątpliwości to gdzieś kiedyś czytałem że sedan był produkowany do 99 roku więc nie wiadomo czy potem coś znajdzieśz, jednak zrób szukanie na stronie www.mobile.de lub www.autoscout24.de tam tam wpisz jakiej marki szukasz oraz w oplu podaj że chodzi ci o model limusine tak oznaczają sedana i pewnie coś znajdziesz jeżeli nie w niemczech to na bank w UK .

Pozdrawiam.

Własciciel srebrnej strzały carawan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Znalazlem 2 :cry: jedna z silnikiem 2.2 z 2003 i jedna 2.0 z 2000r

Chyba trzeba bedzie pomyslec jednak o hatchbacku, heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Albo o kombi. Przyznam, że mi się jeździ nią rewelacyjnie i nie ma najmniejszych problemów z parkowaniem pod jakimiś marketami (słyszałem opinie, że kombi to "krowa").

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

o kombi nie myslalem, moze czas zaczac ? Ale srednio mi sie podoba, zreszta nie wiem czy mi wejdzie do garazu :cry: (po wstawieniu astry f sedan zostawalo jakies 60cm)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
o kombi... nie wiem czy mi wejdzie do garazu :cry: (po wstawieniu astry f sedan zostawalo jakies 60cm)

Różnica w długości auta wcale nie jest taka duża (jeśli w ogóle jest). Też się martwiłem brakiem miejsca, a okazało się, że wchodzi nawet Zafira :)

 

Jeśli Zależy Ci na dużym bagażniku, na pewno docenisz kombi.

 

Nie ma się co pieścić, musi się zmieścić :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg was bagaznik w wersji g jest wystarczajacy?

 

mnie w HTB(tylko taki mi się podoba,ale to tylko moje zdanie) bagażnik wystarcza.Ogólnie jego pojemność najczęsciej oceniam przy pakowaniu klientowskich opon lub kół po wymianie.15 nie wchodzą na leżąco,14 dosć ciasno.Innego porównania nie mam.Po złożeniu siedzeń przewoziłem pralkę 41cm/61/91 i komodę 88cm/48/90.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zapakowałem do bagażnika 4 koła 16' ale na stojąco, po złożeniu siedzeń przewiozłem duże biurko komputerowe wys.75, szer 72, dł 150. i jeszcze wcisnąłem krzesło komputerowe obrotowe ale po demontażu oparcia plus poduchy, kołdre,3 torby podróżne z ciuchami i kilka reklamówek z pierdołami i jednego pasżera :cry: generalnie wózek nadaje się na przeprowadzkę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności